Sezaryen olacağım ama korkuyorum 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Sezaryen olacağım ama korkuyorum 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,029 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen olacağım ama korkuyorum 😥
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bende şurada durayım cumada ben olacağım canım
Haberleşiriz cnm doğumdan çıkınca konu açarım inşallah ağrısız sızısız Bi. Doğum olur hepimiz için 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç korkma ben tam.bayilma ile mecburi sezeryan olduğum halde 3 günde toparladım ilk başta axin çok oluyor hiç geçmeyecek gibi ama geçiyor 3 güne önemli olan hareket edeceksin sürekli yatıp kalmayacaksın.
Yani yürümek önemli cnm sürekli hareket edicem Allahım hepimizi kurtarsın🌼

Cnm ben spinal oldum belden aşagı uyuştum hiç agrı acı sızı his yok zaten 5 saat sonra etkisi geçti bigün kaldım hastanede sürekli agrı kesici yapılıyo zaten ayağa ilk 5-6 saatten sonra kalkıp zorlanarakda olsa yürüyorsun tabi destek alarak tek başına degil ne kadar çok yürürsen o kadar iyi geliyo bugün 6.günüm kendim yataktan kalkabiliyorum bulaşık yemek Kendi işimi yapabiliyorum ağır kaldıramıyorum bunun yanı sıra eğilip yerden bişey alamıyorum salı günü randevum var tekrar o zamana kadar doktor dikkat etmemi söyledi
İnşAllah bende böyle rahat atlatırım kuzum ya🥰

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Haberleşiriz cnm doğumdan çıkınca konu açarım inşallah ağrısız sızısız Bi. Doğum olur hepimiz için 🤲

Yani yürümek önemli cnm sürekli hareket edicem Allahım hepimizi kurtarsın🌼

İnşAllah bende böyle rahat atlatırım kuzum ya🥰
Inş konuşuruz herkese hayırlı evlat ve doğum versin canım

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar perşembe günü sezaryen olacağım ilk gebeliğim ve çok korkuyorum sezaryen olanlar nasıl geçti sizin?????
Valla en güzeli normal doğum nerede ne zaman doğrucağını bilmiyorsun 😂 benimde ilk gebeliğim heran doğurabilirimde doğurmaya da bilirim 😂 neyse uyuyum ben 😂 rabbim sağlıkça kucağına almayı nasip etsin canım stres yapma kendine ne kadar stres yaparsan o kadar kötü olursun dua et bebişin gelişini izle rabbim yardımcı oluyor 🤲🏻

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Sua
Kızlar perşembe günü sezaryen olacağım ilk gebeliğim ve çok korkuyorum sezaryen olanlar nasıl geçti sizin?????
[/QUOTE
Dün öğle 12.30da sezeryan Oldum canım tamam acı var ama öyle çok kötü değil beni gaz sancısı mahvetti çıkamıyordum ağrı kesıcılerdr etki etmiyordu gaz sıkıntısı çekmezsen inşallah öyle abartılacak kadar kötü değil inşallah

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk iki hamileliğim sezeryan di canım ilk basta bende çok korktum ama ameliyat dan sonra korkulacak bişey in olmadığını anladım belden aşağı uyuşturdular bebeğimi ilk ben gördüm ilk ben öptüm ilk kokusunu ben kokladım gerçekten çok güzel bir duygu Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲☺️

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Korkma uyuşukluk açıldıkça hareket et tamamen açıldığı zaman ise bol bol yürü
Tamam kuzum 🌼

İnşallah kuzum ya normal doğum iyi ama sancı çekeceksin açılma olmazsa yine kesilip dikilecek ondan daha çok korkuyorum geçen nst bağladılar yan tarafta kadın normal doğum yapıyordu onun çığlıklarını duydukça ben daha fena oldum valla💙

İnşallah kuzum ya normal doğum iyi ama sancı çekeceksin açılma olmazsa yine kesilip dikilecek ondan daha çok korkuyorum geçen nst bağladılar yan tarafta kadın normal doğum yapıyordu onun çığlıklarını duydukça ben daha fena oldum valla💙
Benim de ilk iki hamileliğim sezeryan di canım ilk basta bende çok korktum ama ameliyat dan sonra korkulacak bişey in olmadığını anladım belden aşağı uyuşturdular bebeğimi ilk ben gördüm ilk ben öptüm ilk kokusunu ben kokladım gerçekten çok güzel bir duygu Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲☺️
Amin kuzum inşallah bende buraya çok güzel geçti diye yazabilirim Rabbim hepimizi kurtarsın 🤲

Amin kuzum inşallah bende buraya çok güzel geçti diye yazabilirim Rabbim hepimizi kurtarsın 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar