Sezaryen sonrası Sütün az gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Deryacıkk tarafından oluşturulan Sezaryen sonrası Sütün az gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,061 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen sonrası Sütün az gelmesi
Konbuyu başlatan Deryacıkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba geçen Çarşamba sezaryen doğum yaptım sütüm cok az geliyor kızım sarılık oldu mecbur mama veriyoruz ne yapsam sizce sutümün artması için yada ne zamana gelir tam sütüm ilk doğumumda hiç böyle birsey yaşamamıştım

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sütünün en güzel gelmesi için bebeğini bol bol emzir. Önce acıkınca emzir yetmez hala ağlarsa sonra mama ver

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba geçen Çarşamba sezaryen doğum yaptım sütüm cok az geliyor kızım sarılık oldu mecbur mama veriyoruz ne yapsam sizce sutümün artması için yada ne zamana gelir tam sütüm ilk doğumumda hiç böyle birsey yaşamamıştım
Önce emzir yetmezse mama ver cnm sütun 1 Damla içmesi bile ona şifa rezene çayı iç günde 3 bardak dere otu tüket bol bol sıvı tuket cnm ve hiç bir zaman sütüm az deme sürekli sütüm var yeticek basaricaz diye şöyle cnm stresten de gri kaçar

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde sezeryanla doğum yaptım üç gün sütum gelmedi humana still tea cayi onerdi cocuk doktoru onu aldim iki güne geldi sütüm bu gebelikte doğum cantama koydum doğumdan çıkar çıkmaz icicem ilkte cok faydasını gördüm umarım seninde isine yarar

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sütünün en güzel gelmesi için bebeğini bol bol emzir. Önce acıkınca emzir yetmez hala ağlarsa sonra mama ver
Öyle yapıyorum da işte doyuramıyorum diye baya strese girdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Önce emzir yetmezse mama ver cnm sütun 1 Damla içmesi bile ona şifa rezene çayı iç günde 3 bardak dere otu tüket bol bol sıvı tuket cnm ve hiç bir zaman sütüm az deme sürekli sütüm var yeticek basaricaz diye şöyle cnm stresten de gri kaçar
Hemen deniycem o çayı teşekkürederim

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bol bol emzir ben kaynar yapıp günde iki bardak içiyordum bi de süt arttırıcı çay var ondan al ondan iç bol bol su iç biberona alışırsa seni hiç emmez ama dikkat et önceliğin emzirmek olsun inş sarılığını atlatır ve bolca sütün olur ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar