Sezaryen sonrası Sütün az gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Deryacıkk tarafından oluşturulan Sezaryen sonrası Sütün az gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,057 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen sonrası Sütün az gelmesi
Konbuyu başlatan Deryacıkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bol bol emzir ben kaynar yapıp günde iki bardak içiyordum bi de süt arttırıcı çay var ondan al ondan iç bol bol su iç biberona alışırsa seni hiç emmez ama dikkat et önceliğin emzirmek olsun inş sarılığını atlatır ve bolca sütün olur ❤️
İnşallah kuzumm çok saol çok teşekkürederim 🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sütünü çokça sağ, bol su iç ve kuru dut kaynat suyuyla birlikte onu tüket kuzum şimdiden geçmiş olsun

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba geçen Çarşamba sezaryen doğum yaptım sütüm cok az geliyor kızım sarılık oldu mecbur mama veriyoruz ne yapsam sizce sutümün artması için yada ne zamana gelir tam sütüm ilk doğumumda hiç böyle birsey yaşamamıştım
Sürekli emzirmeye bak canım emzirdikçe sütün iner 16 gün önce doğum yatım bende sezeryanlı benımde 1 hafta kadar sütüm azdı mama verdim 30 ss günde bir sefer onu da ben 15 dakıka da bir emzirdim bebeği kucağıma aldıkca uyandık a ağlafılca hep emzirdim sürekli smdi maşallah sütüm fazla bile geliyor akıyor boşa coğuda maşallah diyince nazar değmesin 😁bide bana şey dediler cevrem bulgur pilavı ve soğan ye bol bol süt yapar demıslerdi ben daha ikisini de ağzıma sürmedim tabi sen süt bulgur pilavı ye bam belki gelir sütün

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli emzirmeye bak canım emzirdikçe sütün iner 16 gün önce doğum yatım bende sezeryanlı benımde 1 hafta kadar sütüm azdı mama verdim 30 ss günde bir sefer onu da ben 15 dakıka da bir emzirdim bebeği kucağıma aldıkca uyandık a ağlafılca hep emzirdim sürekli smdi maşallah sütüm fazla bile geliyor akıyor boşa coğuda maşallah diyince nazar değmesin 😁bide bana şey dediler cevrem bulgur pilavı ve soğan ye bol bol süt yapar demıslerdi ben daha ikisini de ağzıma sürmedim tabi sen süt bulgur pilavı ye bam belki gelir sütün
Maşallah yaa 😇 darısı başıma inşallah benim sütümde gelir bugün tam 8 gün oldu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Masallah kuzum🧿 çok dillendirme ama sende kendinde nazar edersin sütüne minik yakışıklının adını ne koydunuz

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Masallah kuzum🧿 çok dillendirme ama sende kendinde nazar edersin sütüne minik yakışıklının adını ne koydunuz
Doğru diyon canım yamaç miraç koydum kuzum
Doğru diyon kuzum Allah nazardan korusun aman diyim 🤲yamaç miraç koydum canım☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah kuzum 🤲🤲
İnşallah kuzum, 🤲🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank