Sezaryen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde bulut bebek tarafından oluşturulan Sezaryen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 875 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Sezaryen
Konbuyu başlatan bulut bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar Perşembe günü sezaryen ile doğum yapacağım rahim sarkmam da var bir önceki doğumdan, neler olacak öncesinde ve sonrasında bilemiyorum biraz da korkuyorum bana bilgi verir misiniz.
İlk defa mı sezeryan olacaksın canım. Rahim sarkması ameliyatı etkilemez yukarı çekip dikerler. İlk gün ağrın şiddetli olabilir dayanabilir sin ama yüksek dozda ağrı jesici yaparlar. Küçük adımlarla bol yürüyüş ve bol su içmek seni çabuk toparlar canım. Allah sağlıkla hayırlısıyla kavuştursun inşallah 🙏❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İlk defa mı sezeryan olacaksın canım. Rahim sarkması ameliyatı etkilemez yukarı çekip dikerler. İlk gün ağrın şiddetli olabilir dayanabilir sin ama yüksek dozda ağrı jesici yaparlar. Küçük adımlarla bol yürüyüş ve bol su içmek seni çabuk toparlar canım. Allah sağlıkla hayırlısıyla kavuştursun inşallah 🙏❤️
Katılıyorum ♥️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Eminem benim çok kötü gecdi🥺😔 çok ağrım oldu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Katılıyorum. Sakın sezaryan oldum ağrım var yürüyemiyoeum diye yatma canım yoksa ciddeb toparlamaöazsın

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Benim ilk sezaryanim çok güzel geçti ne sancim oldu çok rihati ama ikincisi çok kötü oldum sanci mide bulantısı ağrılar asla unutma
Katılıyorum benimki de öyle ilkinde bif sey yoktu bebegi çıkarırken göğüs kafesinde ağrı oldu ama ikinci de resmen hissettim kalbim sıkıştı duracak gibiydi kendimi kastım çok ağrı hissettim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum benimki de öyle ilkinde bif sey yoktu bebegi çıkarırken göğüs kafesinde ağrı oldu ama ikinci de resmen hissettim kalbim sıkıştı duracak gibiydi kendimi kastım çok ağrı hissettim
Özlemim bende neler çektim sezeryandan🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.