Sorum var Sezaryen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Sezaryen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 670 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Ben 41 haftaya kadar bekledim canım normal olcak diye 12 saat suni sancı aldım olmadı sezeryan oldum bana sorsan kabustu sonrası tabiki doğum başlı başına zor normal de sezeryanla ama sen ilkini basarmissin bununda yapabilirsin ilkler zor olur derler hakkında hayırlısı inşallah sağ salim kucağına alırsın bebegini
Amin İnşaallah canım 🤲🏻

Kızlar 37 haftalık olduk doktor daha dönmemiş sezaryen diyo Perşembe randevum var ilk doğum normal olmuştu sezaryen olursa ne zaman gün verirler sizce bide genel anestezi istesem yaparlarmı
Kuzum genel anestezi çok kötü ya ayılamıyorsun ama epidural de odaya çıkar çıkmaz bebişi emzirebiliyirsun hemde doğar doğmaz görüyorsun ki bence bu harika birşey özelde olursan tentene temas yapıyorlar ilk annesine sarılıyor ♥️♥️♥️

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum genel anestezi çok kötü ya ayılamıyorsun ama epidural de odaya çıkar çıkmaz bebişi emzirebiliyirsun hemde doğar doğmaz görüyorsun ki bence bu harika birşey özelde olursan tentene temas yapıyorlar ilk annesine sarılıyor ♥️♥️♥️
Devlet canım ilk çocuğumun doğumuna şahit oldum normal doğumda ama zor geçti benim için bakalım hayırlısı olsun İnşallah 🤲🏻😌

Devlet canım ilk çocuğumun doğumuna şahit oldum normal doğumda ama zor geçti benim için bakalım hayırlısı olsun İnşallah 🤲🏻😌
Normal Sezeryan farketmeksizin doğumun zorlugu kolaylığı tamamen kişinin acı eşigine bünyesine ameliyatı yapan doktorun eline bağlı olarak değişiyor bence. Mesela iğneyi bile vuran hemsireden hemşireye göre fark ediyor ama bence anne bebek için en iyisi lokal anestezi hem daha sağlıklı korkma hiç zaman geçiyor herşeyi unutuyorsun hem kimseye muhtaç ta olmuyorsun epidural de 4-6 saat sonra ayaktasın

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım bakalım Perşembe ne derse doktor artık
Normal Sezeryan farketmeksizin doğumun zorlugu kolaylığı tamamen kişinin acı eşigine bünyesine ameliyatı yapan doktorun eline bağlı olarak değişiyor bence. Mesela iğneyi bile vuran hemsireden hemşireye göre fark ediyor ama bence anne bebek için en iyisi lokal anestezi hem daha sağlıklı korkma hiç zaman geçiyor herşeyi unutuyorsun hem kimseye muhtaç ta olmuyorsun epidural de 4-6 saat sonra ayaktasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar