Sorum var Sezaryen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Sezaryen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37 haftalık olduk doktor daha dönmemiş sezaryen diyo Perşembe randevum var ilk doğum normal olmuştu sezaryen olursa ne zaman gün verirler sizce bide genel anestezi istesem yaparlarmı

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37 haftalık olduk doktor daha dönmemiş sezaryen diyo Perşembe randevum var ilk doğum normal olmuştu sezaryen olursa ne zaman gün verirler sizce bide genel anestezi istesem yaparlarmı
Sezeryan genelde 38 39 da yapiliyo canım daha günün var neden hemen sezeryan dedi ki bı sorun yoksa son anda dönen bile var canım genel anestezi yaparlar ama belden uyusmali daha rahat edersin ayilmakta falan bebegini emzirirken görürken daha iyi olur

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan genelde 38 39 da yapiliyo canım daha günün var neden hemen sezeryan dedi ki bı sorun yoksa son anda dönen bile var canım genel anestezi yaparlar ama belden uyusmali daha rahat edersin ayilmakta falan bebegini emzirirken görürken daha iyi olur
Doktor öyle dedi canım bilmiyorum ki bende beklemek istiyorum belki doğum zamanı dönerse

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Eger Bi sorun yoksa beklemek istediğini söyle doktoruna bnce brz dha vakit vr Dönebilir heran belli olmaz ki evt o sana kalmış sn nsl istrsen öyle yapıyorlr anesteziyi bnm ki özeldi öyle oldu yani devlette bilmiyorum

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastane mi canım onlar çok sezeryan meyilliler bı sorun yoksa neden sezeryan bide ilk dogumun normal olmuş
Yok canım devlet
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eger Bi sorun yoksa beklemek istediğini söyle doktoruna bnce brz dha vakit vr Dönebilir heran belli olmaz ki evt o sana kalmış sn nsl istrsen öyle yapıyorlr anesteziyi bnm ki özeldi öyle oldu yani devlette bilmiyorum
Genel anestezi mi oldun canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba zaten 37 ve sonrası gün veriliyor canım genel iyi hissetmiyorsun ama atılması zor ilk o güzel anları görsen daha iyi

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun canım hemen gün verirler
Beklesem diyorum 39 A kadar bilemiyorum korkum var bide 😕ilk normal doğum zor olmuştu sezaryen de zor olursa ağrı çok oluyomus doğumdan sonra

Merhaba zaten 37 ve sonrası gün veriliyor canım genel iyi hissetmiyorsun ama atılması zor ilk o güzel anları görsen daha iyi
İlk doğumumda gördüm canım bunuda görmek isterim ama zor oluyo zaten uyanınca gorucem bebeğimi hemen genel anestezi olunca uyaniyomuyuz emzire biliyomuyuz bebeği

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Beklesem diyorum 39 A kadar bilemiyorum korkum var bide 😕ilk normal doğum zor olmuştu sezaryen de zor olursa ağrı çok oluyomus doğumdan sonra

İlk doğumumda gördüm canım bunuda görmek isterim ama zor oluyo zaten uyanınca gorucem bebeğimi hemen genel anestezi olunca uyaniyomuyuz emzire biliyomuyuz bebeği
Ben 41 haftaya kadar bekledim canım normal olcak diye 12 saat suni sancı aldım olmadı sezeryan oldum bana sorsan kabustu sonrası tabiki doğum başlı başına zor normal de sezeryanla ama sen ilkini basarmissin bununda yapabilirsin ilkler zor olur derler hakkında hayırlısı inşallah sağ salim kucağına alırsın bebegini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar