Sezeryan amelıyat acıl bakın kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedagül tarafından oluşturulan Sezeryan amelıyat acıl bakın kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,280 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan amelıyat acıl bakın kızlar
Konbuyu başlatan Sedagül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sema

Sedagül

Kayıtlı Üye
rank
Buyuk ıhtımalle zorunlu sezeryan olacagım demem şu ki sezeryandan sonra şavaboya gıdılebılıyormu? Duydugum kadarıyla oturup kalkamıyorsun. Lavabo ıhtıyacını karşılayamıyormuşsun. Bıde sezeryandan sonra cokmu karın kalır? Yoksa az bişeymi? Karın gıtmez dıyorlar

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Buyuk ıhtımalle zorunlu sezeryan olacagım demem şu ki sezeryandan sonra şavaboya gıdılebılıyormu? Duydugum kadarıyla oturup kalkamıyorsun. Lavabo ıhtıyacını karşılayamıyormuşsun. Bıde sezeryandan sonra cokmu karın kalır? Yoksa az bişeymi? Karın gıtmez dıyorlar
Bende sezeryan doğum yaptım 12 saat bekledim açılma olmadi lavaboya tabiki gidiliyo ben doğum yaptım doktor büyük tuvaletini yapmadan veya gazını çıkarmadan çıkamazsın hastaneden dedi ikisinden birini yapican ben özelde doğurdum belki her hastane aynı olmayabilir sezeryandan sonra karın olur ben hiç korse felan kullanmadım karnım hiç kalmamisti eskisinden daha da zayiflamistim şimdi ikinciye hamileyim kolay kilo verebiliyorum bide bağırsak hastası olduğum için seni hiç bişey korkutmasın her insan bir değildir başkasının karnı kalmıştır senin dümdüz olur senin vücudunu biliyosundur zaten

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
bende sezeryan oldum ama oturup kalktım lavaboya gidince afedersin daha rahat ediyordum evet karın kalıyor ama incelme merkezleri var öncelikle bebek ve senin sağlığın hayırlısı olsun hakkınızda

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Vücut yapınla alakalı, karnındaki yag tabakasi çok kalınsa elbet kalır dikisten ötürü. Oradaki kaslar eski ozelligini kaybedip çalışmayacagi için de yağları yakacak bir hareketlilik olmayacak dolayısıyla birazcik kalacaktir göbek. Sezaryenden 2. Ay sonra korse kulanmaya baslayabilirsin ama çok sıkı olmayacak sadece toparlamak amaçlı. Zorunlu sezaryen ne sebepten olacaksınız? Ben dikisleriden yana sıkıntı yaşamadım pek sadec öksürük ya da hapşırma olunca acıyordu, klozet kullan dikişlerin iyileşene kadar alaturka tuvalet tabikide acı verir oturup kalktıkca.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm klozet varsa sorun olmaz illa ağrıların olacak ameliyatlısın sonuçta bide dikişlerin bi süre toparlandıktan sonra bağlarsan karnını hiçbirşeyde kalmaz inşallah

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kalmıyor canm göbek merak etme bn 3 cu sezeryani olucam Allah'ın izniyle kilo aldığım halde göbeğim kalmadi doğum dan sonra direk göbek gitti

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Hayir tatlım oylr bisey yok ben sancida cok kaldim ama ilerleme olmadi sezaryene aldılar spinal oldum ayaklarimi hisseder hissetmez kaldirdilar ayaga tuvaletimede gittim oturup kalkmamda kolay oldu.. gobek meselesine gelince bence yapi ile alakali normal dogum yapanlardada kalinca kaliyo yani bende kalmadi hic korse vs kollanmadım da ama sanki sezaryenn sonrası korseler var diye duydum bi araştır istersen

S

Sema

Guest
Buyuk ıhtımalle zorunlu sezeryan olacagım demem şu ki sezeryandan sonra şavaboya gıdılebılıyormu? Duydugum kadarıyla oturup kalkamıyorsun. Lavabo ıhtıyacını karşılayamıyormuşsun. Bıde sezeryandan sonra cokmu karın kalır? Yoksa az bişeymi? Karın gıtmez dıyorl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar normal doğum mu daha yoksa sezeryan mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar normal doğum mu daha zor yoksa sezeryan mi

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar