Sezeryan dikiş sızlaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Sezeryan dikiş sızlaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan dikiş sızlaması
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler kızlar sezeryan olalı iki hafta olucak dünden beri bazı hareketlerimde sezeryan yerinin altına kesik sızısı gibi bir acı giriyor..sezeryan kesigimin olduğu yere değilde alt tarafıma doğru..çok hareket etmesemde ayaktaki işlerimi yapmaya çalışıyorum,hemen bir sorun olmaz degilmi? Hep oturda olmuyor kafamı bir şeylere vermek istiyorum

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler kızlar sezeryan olalı iki hafta olucak dünden beri bazı hareketlerimde sezeryan yerinin altına kesik sızısı gibi bir acı giriyor..sezeryan kesigimin olduğu yere değilde alt tarafıma doğru..çok hareket etmesemde ayaktaki işlerimi yapmaya çalışıyorum,hemen bir sorun olmaz degilmi? Hep oturda olmuyor kafamı bir şeylere vermek istiyorum
Bende sezeryan doğum yaptım 3 sene önce benim çok ağrım olmamıştı ilk haftada ayağa kalktım ben hatta hastanede ve eve geldiğimde sürekli evde yürüyodum yattigim zaman kalkamiyodum aciyodu kimse bana yardım etmesin ben kendim toparlanmak istiyorum demiştim tabiki zor ama ben o kadar kötü geçirmedim çok şükür demekki her insanda farklı hareket etmem iyi sürekli oturarak iyilesemezsin hastanedeyken doktor bana kalk yürü kendi başına yürüyceksin kimse kolundan tutmuycak dedi kocaman hastaneyi bütün katlara merdivenden in çık in çık yaptırdı bana

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bende sezeryan oldum 40 gün oldu bugün hala ara ara sızlıyor birşey olur korkusuna kapılma ne kadar hareket edersen o kadar çabuk toparlanırsın hatta merdiven inip çıkarsan daha iyi olur kolay değil sonuçta ameliyat oldun ağrı sızı olacak korkma gözün aydın buarada vatana İslama hayırlı evlat olsun inşaAllah sağlıklı hayırlı ömrü olsun bebişinin💜

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bende sezeryan oldum 40 gün oldu bugün hala ara ara sızlıyor birşey olur korkusuna kapılma ne kadar hareket edersen o kadar çabuk toparlanırsın hatta merdiven inip çıkarsan daha iyi olur kolay değil sonuçta ameliyat oldun ağrı sızı olacak korkma gözün aydın buarada vatana İslama hayırlı evlat olsun inşaAllah sağlıklı hayırlı ömrü olsun bebişinin💜
Bebeğimi kaybettim kardeşim doğumda vefat etti

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm ağır işler yapma bide çok yorma kendini birşey olmaz inşallah daha çok yeni

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar