Sezeryan dikiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Melal tarafından oluşturulan Sezeryan dikiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,762 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı Sezeryan dikiş
Konbuyu başlatan Melal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melal

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok değişik ya 2 sezeryan doğum yaptım hiç böyle birşey olmadı, sadece hafif kızarıklık vardı oda pembeleşti zamanla. Acaba mikrop mu kaptı kontrole gitmedin mi canım
Benimde böyle değildi kuzum acaba bunyeden bünyeye fark mi ediyor ki 🤔 benim sadece hafif pembe idi oda zamanla açıldı . Yada doktordan doktora değişiyordur

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar 25 gün once sezeryanla doğum yaptım disikişlerim böyle oldu doktora gidicem ama gerimi ameliyata alirlar naparlar çok korkuyorumEkli dosyayı görüntüle 2727
Canim öncelikle geçmiş olsun sağ sağlim bebeğini büyüt inşalalh benimde dikiş rengim bu şekilde 2. Doğumumu yaptım 2 ay oldu ve benim morarma vardı aşırı derecede yeni yeni mor yerleri geçti ama rengi aynı koyu bole 2. Sezeryan doğumlarda olabiliyordu zamanla rengi düzelebiliyormuş canim

Melal

Kayıtlı Üye
rank
Benimde böyle değildi kuzum acaba bunyeden bünyeye fark mi ediyor ki 🤔 benim sadece hafif pembe idi oda zamanla açıldı . Yada doktordan doktora değişiyordur
Anladım canım Bence doktordan doktora degisiyo ilk iki sezeryanimda dikislerim hiç böyle olmamıştı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim öncelikle geçmiş olsun sağ sağlim bebeğini büyüt inşalalh benimde dikiş rengim bu şekilde 2. Doğumumu yaptım 2 ay oldu ve benim morarma vardı aşırı derecede yeni yeni mor yerleri geçti ama rengi aynı koyu bole 2. Sezeryan doğumlarda olabiliyordu zamanla rengi düzelebiliyormuş canim
Teşekkürler canım amin inşallah Allah razı olsun🙏💕 anladim canım ama benim ikinci sezeryanimda böyle olmamıştı bu üçüncü sezeryan da oldu anlamadim ikinci sezeryanimda hemen ayaga kalkmistim hiç ağrım dahi yoktu bunda hala ağrı sızı dikişler bide üstüne böyle berabet oldu

Daha yeni olduğun icindir canım merak etme geçer inşallah benimde hemen hemen böyleydi morarmisdi benim mosmordu benim kuruladim hep temiz tutmaya çalıştım ağrı illaki olacak dikiş ağrisidr o geçer oda kaç kat kesiliyomus deri normal bı yerde denk gelmisdide bide senin ucuncuymus rabbim sifani versin inşallah tez zamanda
Anladım canım Amin inşallah canım Allah razı olsun 🙏💕

Çok değişik ya 2 sezeryan doğum yaptım hiç böyle birşey olmadı, sadece hafif kızarıklık vardı oda pembeleşti zamanla. Acaba mikrop mu kaptı kontrole gitmedin mi canım
Çok güzel baktım dikişe ilk ameliyatı olduğum hafif kanamalar oldu dikislerimde bunu hastanedeyken dediğimde normal dediler daha sonra dikislerim alindi hemsire iyi dikisler dedi böyle degildi her dus aldiktan sonra agrimaya basladi bakmadim ben normal dedim ama bide bakınca dün şok oldum yani kurulamasini felan güzel yaptim iyi baktim niye böyle oldu bende anlamadim canım kontrolede gitmedim dikislerini en yakin bi saglik kusurulusunda aldirabilirsin kontrole gel demediler

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Anladım canım Bence doktordan doktora degisiyo ilk iki sezeryanimda dikislerim hiç böyle olmamıştı

Teşekkürler canım amin inşallah Allah razı olsun🙏💕 anladim canım ama benim ikinci sezeryanimda böyle olmamıştı bu üçüncü sezeryan da oldu anlamadim ikinci sezeryanimda hemen ayaga kalkmistim hiç ağrım dahi yoktu bunda hala ağrı sızı dikişler bide üstüne böyle berabet oldu

Çok güzel baktım dikişe ilk ameliyatı olduğum hafif kanamalar oldu dikislerimde bunu hastanedeyken dediğimde normal dediler daha sonra dikislerim alindi hemsire iyi dikisler dedi böyle degildi her dus aldiktan sonra agrimaya basladi bakmadim ben normal dedim ama bide bakınca dün şok oldum yani kurulamasini felan güzel yaptim iyi baktim niye böyle oldu bende anlamadim canım kontrolede gitmedim dikislerini en yakin bi saglik kusurulusunda aldirabilirsin kontrole gel demediler
Düzelir diyolar kuzum umarım düzelir benimkide çok kötü gördükce sinir oluyorum 🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Sen yinede. İr doktora gözük kuzum benim ihmal etme

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ki valla canım ilk defa böyle gördüm 2 doğumumu da farklı doktor yaptı ama böyle olmadı. Mikrop mu kaptı acaba diye düşündüm inşallah sıkıntısı olmaz

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Üçüncü sezeryan ilk iki sezeryanimda ben böyle bişey yasamadim hemen iyilesmisti agrida olmamıştı böylede olmamıştı

Anladım çok teşekkür ederim Bilgi için Allah razı olsun 🙏💕

Anladim ben ilk sezeryanlarimda böyle olmayinca endiselendim açıkçası hic onlarda böyle kabuklanma felan olmamıştı
Canım 3.sezeryan kolay değildir ya gittikçe zorlaşıyor zaten sıcak tut kendini üşüyünce orası da çok ağrır geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar