Sorum var Sezeryanla dikişin orda hafif sertlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Sezeryanla dikişin orda hafif sertlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 625 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryanla dikişin orda hafif sertlik
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 8 gün önce sezeryanla doğum yaptm dikişin olduğu yerde hafif şişlik var normal mi çevremdeki sezeryanla doğum yapanlara soruyorum normal 7 kat kesildi karnın rahim toparlandgndan öyle diolar
22 gün öncede ben sezeryan oldum canım benimde dikişlerimde şişlik ve morartı var aynadan bakınca dikism açılmış gibi duruyor bende endişelenmeye başladım inşallah iyileştiği için böyledir

Narin_

Kayıtlı Üye
rank
Bende 4 ay önce sezaryen oldum. İlk bir ay dikişler sağ ucunda sanki yara gibi bir yer vardı. Acaba açıldı mı ya da yanlış mı dikildi diye korkuyordum. Hep böyle mi kalacak acaba dedim. Zamanla kayboldu.

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
22 gün öncede ben sezeryan oldum canım benimde dikişlerimde şişlik ve morartı var aynadan bakınca dikism açılmış gibi duruyor bende endişelenmeye başladım inşallah iyileştiği için böyledir
2 gün önce kontrolr gttm haftaya tekrar giderim gösteririm 😑 napim inşallah bişey olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 4 ay önce sezaryen oldum. İlk bir ay dikişler sağ ucunda sanki yara gibi bir yer vardı. Acaba açıldı mı ya da yanlış mı dikildi diye korkuyordum. Hep böyle mi kalacak aca
Bende 4 ay önce sezaryen oldum. İlk bir ay dikişler sağ ucunda sanki yara gibi bir yer vardı. Acaba açıldı mı ya da yanlış mı dikildi diye korkuyordum. Hep böyle mi kalacak acaba dedim. Zamanla kayboldu.
Geçmiş olsun canım bende korkuyorum sertlik var biraz sorduğumda normal diolar

Bende 4 ay önce sezaryen oldum. İlk bir ay dikişler sağ ucunda sanki yara gibi bir yer vardı. Acaba açıldı mı ya da yanlış mı dikildi diye korkuyordum. Hep böyle mi kalacak aca

Narin_

Kayıtlı Üye
rank
2 gün önce kontrolr gttm haftaya tekrar giderim gösteririm 😑 napim inşallah bişey olmaz

Teşekkür ederim. Size de geçmiş olsun. Yaranız henüz çok yeni. Zamanla düzelecektir inşallah. Allahim evladınıza güzel hayırlı bir ömür versin.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 8 gün önce sezeryanla doğum yaptm dikişin olduğu yerde hafif şişlik var normal mi çevremdeki sezeryanla doğum yapanlara soruyorum normal 7 kat kesildi karnın rahim toparlandgndan öyle diolar
Ben de doğumdan sonra 10. Gün gittiğimde sormuştum içerisindeki dikişler yüzünden öyle zamanla eski halime dönecek dedi korkmana gerek yok , içerisi şuan yara ondan böyle eğer , enfeksiyon acı ağrı ağrıya eşlkık alıntı dikiş yerinde olursa o zaman gel demişti şuan tam 32 gün oldu o şişlik öncekine göre dahada azaldı

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Ben de doğumdan sonra 10. Gün gittiğimde sormuştum içerisindeki dikişler yüzünden öyle zamanla eski halime dönecek dedi korkmana gerek yok , içerisi şuan yara ondan böyle eğer , enfeksiyon acı ağrı ağrıya eşlkık alıntı dikiş yerinde olursa o zaman gel demişti şuan tam 32 gün oldu o şişlik öncekine göre dahada azaldı
Hmmm anladım canım sertlik şişlik olunca korktm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Daha çok yeni canım kanama Sarı akıntı olmadığı sürece korkma zaten doktorun kontrole çağırmıştır

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Evt bnde sezeryan doğum yaptım benimde sisti oyle dediler ama sen ginede bi görün doktora enfeksiyon da olabilir benim dikis yerim 3 defa enfeksiyon kaptı yeni yeni iyileştim bn 3 buçuk aylık oldu bebegim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar