Sorum var Sezeryanla yatma pozisyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASELİM tarafından oluşturulan Sezeryanla yatma pozisyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryanla yatma pozisyonu
Konbuyu başlatan ASELİM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar sezeryan doğum yaptm için srt üstü çok zorlanıyorum bana ne önerebilirsiniz🙏🙏
Sırtıını ve belini desteklicek en az 2 yunuşak yastık koy canım hafif eğimli dur yani ama sana tavsiyem zorlansan dahi öyle uyuman çünkü ne kadar çok kendini aman ağrım var deyip kasarsan o kadar geç toparlarskn kalkarkende hafif sağa yada sola dönüp birinim yavaiça elinden çekmesi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sırtıını ve belini desteklicek en az 2 yunuşak yastık koy canım hafif eğimli dur yani ama sana tavsiyem zorlansan dahi öyle uyuman çünkü ne kadar çok kendini aman ağrım var deyip kasarsan o kadar geç toparlarskn kalkarkende hafif sağa yada sola dönüp birinim yavaiça elinden çekmesi
Katılıyorum 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sahura kalktim canim 2 de yattim tatli fekn yattım gözlerim açılmıyor vallha
Ahahahaa iyi iyi bende ilk yataktan kalkmadan kayrayı emzirdim bugun benimle kalkmasın diye mutfağa gittim ama canım hiç bir şey istemedi oturdum 1 saattir manyak gibi çilek yiyorum 😂😂 çilk tok tutar beni inşallah 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ahahahaa iyi iyi bende ilk yataktan kalkmadan kayrayı emzirdim bugun benimle kalkmasın diye mutfağa gittim ama canım hiç bir şey istemedi oturdum 1 saattir manyak gibi çilek yiyorum 😂😂 çilk tok tutar beni inşallah 😂😂
Ohhhj masallah te vallha bemide suan canim hic birsey istemoykr az atistirim su icer yaticam

Tüm sayfalar yüklendi.