Sorum var Sezeryanla yatma pozisyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASELİM tarafından oluşturulan Sezeryanla yatma pozisyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 739 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryanla yatma pozisyonu
Konbuyu başlatan ASELİM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba kızlar sezeryan doğum yaptm için srt üstü çok zorlanıyorum bana ne önerebilirsiniz🙏🙏
Canım destekleyip yat yastıkla vs ilk zamanlar birde birileri kalkarken otururken yardım etsin ilk otur ondan sonra ayaklarını koy cnm yanında birisi varsa yardımcı olsun çok ağrır zorlanırsın yan yatma daha çok ağrın olur arada sıra da dön sağa sola ama belini mutlaka destekle yastıkla falan tek başına ilk zamanlar zor olur yanında kim varsa yardım etsin canım

ASELİM

Kayıtlı Üye
rank
Canım destekleyip yat yastıkla vs ilk zamanlar birde birileri kalkarken otururken yardım etsin ilk otur ondan sonra ayaklarını koy cnm yanında birisi varsa yardımcı olsun çok ağrır zorlanırsın yan yatma daha çok ağrın olur arada sıra da dön sağa sola ama belini mutlaka destekle yastıkla falan tek başına ilk zamanlar zor olur yanında kim varsa yardım etsin canım
Tek kalkp oturuyom vala belimin altına yastık brakiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 6 buçuk su önce sezeryan oldum şimdi bile uzaninca hala belim çok ağrıyor

6 buçuk ay dicektim kuzum
Hm anladm 🌼

Ben 6 buçuk su önce sezeryan oldum şimdi bile uzaninca hala belim çok ağrıyor

6 buçuk ay dicektim kuzum
Hm anladm 🌼
Ayy en zoru da o insan yemek yemeye alışıyor ben reglken öyleyim henüz olmadım 3 gün var daha bakalım düzenli olacak mıyım 😂😂sanırım olmazsam ilk iş test yapmak olur korkudan
🤣

Tüm sayfalar yüklendi.