Sezeryan dogum sonrasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysima tarafından oluşturulan Sezeryan dogum sonrasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 788 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan dogum sonrasi
Konbuyu başlatan Aysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 gün oldu doğum yapalı bebek donmedigi için sezeryan oldum. Karnımın ici hala çok acıyor herkes 2 3 günde geçti benim diyor anlamadım benim gibi olan var mı. Yatarken kalkarken çok acıyor. Öksüremiyorum gulemiyorum neden böyle acaba.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 gün oldu doğum yapalı bebek donmedigi için sezeryan oldum. Karnımın ici hala çok acıyor herkes 2 3 günde geçti benim diyor anlamadım benim gibi olan var mı. Yatarken kalkarken çok acıyor. Öksüremiyorum gulemiyorum neden böyle acaba.
Geçmiş olsun herkesin bünyesi bir degil cnm ben bi aya kadar öksürmeye korkuyordum bol bol yürü su iç

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 gün oldu doğum yapalı bebek donmedigi için sezeryan oldum. Karnımın ici hala çok acıyor herkes 2 3 günde geçti benim diyor anlamadım benim gibi olan var mı. Yatarken kalkarken çok acıyor. Öksüremiyorum gulemiyorum neden böyle a

Belden uyusturma olmadiysan cnm tumden bayilttilarsq oluyo benim ilkinde tumden bayiltilardi bi kac hafta oyle oldu ama velden uyusturmada hemen ayaga kaltim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Belden uyuşturdular. Çok fazla dinlenme fırsatım olmadı ondan olabilir mi acaba
Olabilir daha çok yeni bol yürüyüş ve su iç toparlarsın bebeğin uyudukca iyileşene kadar sende dinlen ve canım öksürürken hapşırırken dikiş yerini tut bişey olmaz Allah ın izniyle

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yatarken kalkarken benimde aciyirdu canim iki hafta sürdü acinin azalmasi bol bol yürü yurumek iyi geliyor otururkende destek koy sirtina kalkarken de destek al bir yerden Cok geçmiş olsun saglikla buyut bebisini 🥰

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Benim 9 gün oldu 3. Sezeryanim ilk ikisinde 5. Günde rahattım ama bu beni çok yıprattı yeni kendime geldim diyebilirim.Ama yatmadım acıya siziya rağmen ayaktayım.2 çocuk daha var ilgi bekleyen sonucta annemde anca bu haftada kalir.

Yürü muhakkak, bol su iç ,sütlü nescafe tavsiye ettiler anestezinin etkisini azaltıyormuş.Aslinda sezeryan degil de sanirim anestezi yıpratan.

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynı kuzum acıyor çok 9 gün oldu

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunlar normal geçecek sabret herkezin bınyesifarklı ben 1 hafta kambur gezdim düz duramadım kalkamadım yatamadım genede o halde çocuğuma tek başıma baktım çok zor zamanlardı rabbim şifa versin inşallah ilaçlarını düzenli kullan parol veriyor doktor antibiyotik vermişti bana e kanımızda 7 kat dikiş var acıması normal tabi inşallah en kısa zamanda toparlar iyileşirsin

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunlar normal geçecek sabret herkezin bınyesifarklı ben 1 hafta kambur gezdim düz duramadım kalkamadım yatamadım genede o halde çocuğuma tek başıma baktım çok zor zamanlardı rabbim şifa versin inşallah ilaçlarını düzenli kullan parol veriyor doktor antibiyotik vermişti bana e kanımızda 7 kat dikiş var acıması normal tabi inşallah en kısa zamanda toparlar iyileşirsin
Inşaallah canım yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde aynı kuzum acıyor çok 9 gün oldu
Sezeryan çok zormus🙁 özellıkle de 1 çocuğun daha varsa ve yaninda kimse yoksa🙁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar