Sezeryan dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Huzurrr tarafından oluşturulan Sezeryan dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,092 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan dogum
Konbuyu başlatan Huzurrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Huzurrr

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kizlar ben 3 doğum yaptim 3.de normal doğum 4.sezeryan yapmayi dusunuyorum tüpleri kapatmak için nasıl sizce sezeryan bilmyrm yaptrmalmym sizce

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kizlar ben 3 doğum yaptim 3.de normal doğum 4.sezeryan yapmayi dusunuyorum tüpleri kapatmak için nasıl sizce sezeryan bilmyrm yaptrmalmym sizce

İnşallah pişman olmazsın ama tüpleri kapatmak için sezaryen olma. Kapalı tüp kapatma ameliyatı da yapılıyor sezaryenden daha az hasar verir emin ol.

Huzurrr

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah pişman olmazsın ama tüpleri kapatmak için sezaryen olma. Kapalı tüp kapatma ameliyatı da yapılıyor sezaryenden daha az hasar verir emin ol.
Öylemi NASIL oluo peki o normal doğum yapsamda nasıl kapattryrlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 doğumunda normal kendimi baglamsam 5.çocukta olur die sezeryana bas vurdum eger Boyle bsy varsa olamam sezeryan

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Öylemi NASIL oluo peki o normal doğum yapsamda nasıl kapattryrlar

3 doğumunda normal kendimi baglamsam 5.çocukta olur die sezeryana bas vurdum eger Boyle bsy varsa olamam sezeryan

İstersen YouTube den izle çok basit bir işlem. Doktorunla da konuş eminim o da laparoskopiyi tavsiye edecektir. Sezaryende kocaman bir ameliyat kesin olacak ve sonraki suracte zor ömür boyu da ağır kaldırdığında üşüttüğünde ameliyat yerin sizlayacak. Yok yere bir sürü mikrop kapacak vücudun birde. Sen bir izle Youtube den laparoskopi ile tüpleri bağlatma yöntemi diye. Çok basit ve kısa süreli bir işlem.

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Bencede arkadaşın dediği gibi yapın ben iki sezaryan yaptım tavsiyem sakın denemeyin doğumdan sonra küçük operasyon la hallolur bağlatma

Huzurrr

Kayıtlı Üye
rank
İstersen YouTube den izle çok basit bir işlem. Doktorunla da konuş eminim o da laparoskopiyi tavsiye edecektir. Sezaryende kocaman bir ameliyat kesin olacak ve sonraki suracte zor ömür boyu da ağır kaldırdığında üşüttüğünde ameliyat yerin sizlayacak. Yok yere bir sürü mikrop kapacak vücudun birde. Sen bir izle Youtube den laparoskopi ile tüpleri bağlatma yöntemi diye. Çok basit ve kısa süreli bir işlem.
Tskr ederim olmadi doyle yaparim sağol cnm

Bencede arkadaşın dediği gibi yapın ben iki sezaryan yaptım tavsiyem sakın denemeyin doğumdan sonra küçük operasyon la hallolur bağlatma
Haklsnz doğumdan nasıl bi süre sonra gidcm onu blmyrm bebekte ufak olck bnsz durmaz da

G

Gldn

Guest
Merhaba sezeryan olduktan sonra ağırda kaldırdım üşüttüm de ama ne bir ağrım nede iltihabım oldu neden insanları bu denli korkutuyosunuz ben kendim istedim sezeryanı ve gayette memnun kaldım

Huzurrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sezeryan olduktan sonra ağırda kaldırdım üşüttüm de ama ne bir ağrım nede iltihabım oldu neden insanları bu denli korkutuyosunuz ben kendim istedim sezeryanı ve gayette memnun kaldım
Ben hiç sezeryan,olmdm korkyrm nasıl bay bilmyrm 3 doğum normaldi benm BN da da tuplerimi kapatmak istiyorum ama hangi secenegi yapacagimi bilmyrm kararsızım. Normal yapmalmym yoksa sezeryanmi olmlym

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar