Sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AyşegülAhmt tarafından oluşturulan Sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,221 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan doğum
Konbuyu başlatan AyşegülAhmt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Masalll

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2. Sezeryan olcam ilk bebeğim gnünde doğdu ama sezeryan oldu 2. Gebeliğimde kaçıncı haftada doğum yaparıö bilgisi olan var mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ilk oğluşum da 4 cm açılma vardı kordon falan dediler 39+2 de yanlış hatırlamıyorsam aldılar şimdi 38 de bı aksilik olmazsa aldırmak istemem çünkü tam 28 Aralık yapıyor Aralık son haftada dogsun istemiyorum yeni yılda olsun abisi gibi 39 hafta 4 Ocak yapıyor onun sonrasında alınabilir tabi bu benim fikrim doktoruma söyledim gülümsedi o yine biseyler yapabilir gibi geliyorsa Allah büyük güvendik 2. Ye de gittik 🙊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ilk oğluşum da 4 cm açılma vardı kordon falan dediler 39+2 de yanlış hatırlamıyorsam aldılar şimdi 38 de bı aksilik olmazsa aldırmak istemem çünkü tam 28 Aralık yapıyor Aralık son haftada dogsun istemiyorum yeni yılda olsun abisi gibi 39 hafta 4 Ocak yapıyor onun sonrasında alınabilir tabi bu benim fikrim doktoruma söyledim gülümsedi o yine biseyler yapabilir gibi geliyorsa Allah büyük güvendik 2. Ye de gittik 🙊

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar