Sezeryan dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AynurSenan tarafından oluşturulan Sezeryan dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,516 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan dogum
Konbuyu başlatan AynurSenan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Azerbaycandan sevgiler hepinize.sezeryan olan anneler benimle fikirlerni boluwe bilirlermi?cok heyecanlyam
Canım serzyan da belden aşağı uyusturduklarinda bebeğinin sesini ilk sen duyuyorsun ilk sen görüyorsun ilk sen kokluyorsun ameliyat dan sonra ilk kalktığında yürürken biraz zorlana bilirsin ama sonra sonra yavaş yavaş toplarsın Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sezeryanla doğum yaptım ilk ayağa kalkarken biraz zorlandım ama ne kadar yurursen o kadar çabuk toparlaniyorsun Bir hafta sonra baya bı iyilesmistim kendi işimi kendim yapıyorum oğlumu kendim yikardim giydirirdim kimseden yardım almadım yemekti temizlikti hepsini yapmaya başlamıştım dünyaya bir can getirmek o kadar büyülü ki canının acısını pek hissetmiyorsun canım şimdi yine sezeryanla doğum yapicam hiç korkmuyorum biliyorum ki bir kaç gün sonra yine iyi olucak ve gecicek buttun acılar Allah'ım sağlıkla kucağına versin yavrunu
Aynen canım bende katılıyorum sana bende ilk sezeryan da 1haftada ikinci sezeryan da 5 günde toplandım

Son düzenleme:

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bugün çok kişi doğurdu zaten😄 darısı bize İnşallah bizimki 35+3 hala yan duruyo bakalım ne zaman pozisyon alacak eşimle komşular sen hala doğurmadınmı deyip duruyo bende askere giderken doğacak o diyorum😄
Amin valla bugün bacılarımız dogurdu baya bize darısı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bugün çok kişi doğurdu zaten😄 darısı bize İnşallah bizimki 35+3 hala yan duruyo bakalım ne zaman pozisyon alacak eşimle komşular sen hala doğurmadınmı deyip duruyo bende askere giderken doğacak o diyorum😄
Evet ya bugün atak yaptı hanımlar 😅😅 Darısı başımıza inşallah 🤲🤲😍

Doktora gideyim 😂😂al beni al hazırım şimdi al haftayı bekleme diyeyim 😂😂😂
Çok mantıklı artık doğur sırayı bir bırak bacım ya geride kalanlara yol ver doğurmuyorsun bekliyorsun öyle bize sıra gelmiyor ayıptır 🤣🤣

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya bugün atak yaptı hanımlar 😅😅 Darısı başımıza inşallah 🤲🤲😍

Çok mantıklı artık doğur sırayı bir bırak bacım ya geride kalanlara yol ver doğurmuyorsun bekliyorsun öyle bize sıra gelmiyor ayıptır 🤣🤣
Amin İnşallah 😌

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar