Sezeryan dogumda uyutuyorlar mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HirAylin tarafından oluşturulan Sezeryan dogumda uyutuyorlar mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,543 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan dogumda uyutuyorlar mı
Konbuyu başlatan HirAylin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aslisaremira

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
İki tane doğum yaptım ikiside sezeryan bu sefer tam uyutmalarini isteyeceğim söyle bir durum var benim tepemdeki ışık aynalı idi ister istemez kesildiği anı gördüm yarım bayıltma çok çok ağır tam uyutulmani tavsiye ederim yarım bayıltma da ayağa kalkmak ve narkozu atmak çok ağır dedim ya iki doğumum da yarım bayiltmaydi tek korkum yine yarım bayiltilip doğum yapmam

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim dogumum 16temmuzda sezeryan olucak 1gun önceden yatış yapıyorlarmış komple uyutmalarını istedim daha önce sezeryan olan anneler nasıl geçtiğini anlatabilirimi şimdiden korkmaya başladım
İki sezaryen oldum ilki devletti zor oldu ikinci özelde oldum normal doğum gibi hemen kalktım paran varsa rahat doğurur sun

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim dogumum 16temmuzda sezeryan olucak 1gun önceden yatış yapıyorlarmış komple uyutmalarını istedim daha önce sezeryan olan anneler nasıl geçtiğini anlatabilirimi şimdiden korkmaya başladım
Canım benim sirttindan iğne vuracaklar içindeki senin gogis altından itibaren aşağıyi uyusturacaklar korkmana gerek yok sezeryanla ciktiginda hareketlerine dikkat edeceksiniz öyle kalakamayacksin biraz zor oluyormuş ama ben yaptım saolsun hemsirem bana çok yardımcı oldu yürüdüm odanın için ilk bir tur attım sinra üç saat sonra kalkıp iki dur attik ondan sonra idrar poşeti vardı onu cikartilar benden sonra biraz daha gezdim ilk gün gazını çıkaracaksın ikinci günde büyük abdesti yapacaksın hiç zorlama kendi ben zorlamadim doktor iki gün yaacaksin dedi zorlamadan yaptım ameliyattan çıktığında sadem iki saat için hicbisey içmek yemek yok sadece su icebilirsin 4 saat sonra meyve suyu idararin güzelse sadem yemek yiyebilecegini söylüyorlar eğer idararin köyü kanla karışık bişey olursa bol bol su iç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İki tane doğum yaptım ikiside sezeryan bu sefer tam uyutmalarini isteyeceğim söyle bir durum var benim tepemdeki ışık aynalı idi ister istemez kesildiği anı gördüm yarım bayıltma çok çok ağır tam uyutulmani tavsiye ederim yarım bayıltma da ayağa kalkmak ve narkozu atmak çok ağır dedim ya iki doğumum da yarım bayiltmaydi tek korkum yine yarım bayiltilip doğum yapmam
Benim ilk doğum oldu sezeryandan çok korkuyordum ama korktuğum bişey olmadı çok şükür iyiyim ilk iki hafta yanında biri olsun bir iş yapma hiç birşey yapma çocuğumla tek ilgilen evini yemeğini birileri yapsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk doğum oldu sezeryandan çok korkuyordum ama korktuğum bişey olmadı çok şükür iyiyim ilk iki hafta yanında biri olsun bir iş yapma hiç birşey yapma çocuğumla tek ilgilen evini yemeğini birileri yapsın
İki sezaryen oldum ilki devletti zor oldu ikinci özelde oldum normal doğum gibi hemen kalktım paran varsa rahat doğurur sun
B devlette oldum ama hiç sıkıntı görmedim hatta çok yardımcı oldular

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben Bes temmuzda doğum ilk dogumumda belden aşağı uyusturdular eşimle girdim zaten 23 dakikada doğum oldu odaya çıktım gayet güzel ve kolaydi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben sezeryan oldum belden uyuşturdular, ama bir gün önceden yatmadım. Doğum günü 8 de gittim 10 da doğuma aldılar. 10 dk da oğlum doğdu bana gösterdiler gördüm öptüm ağladım çok güzeldi. 20 dk da benim yapıştırma işlemim sürdü. Odaya çıktım emzirdim herşey güzeldi 5 saat sonunda ağrım geçti desteksiz yardım almadan yürüdüm. Ama herkesin bünyesi farklı yine de sen bilirsin. Ben yine aynı şekilde doğum yapçam Allah izin verirse 🤗

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ayağa kalkıp narkozu atmak nasıl çok ağır 5 saat için de zaten uyuşukluk geçiyor ve kalkıyorsun.

Tüm sayfalar yüklendi.