Sezeryan doğumun gününü kararlaştıran anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yavuzun Annesi tarafından oluşturulan Sezeryan doğumun gününü kararlaştıran anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,015 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan doğumun gününü kararlaştıran anneler
Konbuyu başlatan Yavuzun Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yavuzun Annesi

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan doğumu kendiniz mi istediniz acaba 🤷‍♀️ benim ilk gebeliğim aklımda hep sezeryan vardı epidural olurum diyordum doğum sonu zor olur normal yap dediler, ikisindende çok korkuyorum, doğuma doğru bebişim kendisi karar vericek gerçi doğum şekline ama🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️covitten dolayı başımıda zor çıkarıyorum korkudan dışarı hareketsizde kalıyorum normal doğumu nasıl yapıcaksam🤦‍♀️
Rabbim yardım ediyo canm korkma

Özlm

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan doğumu kendiniz mi istediniz acaba 🤷‍♀️ benim ilk gebeliğim aklımda hep sezeryan vardı epidural olurum diyordum doğum sonu zor olur normal yap dediler, ikisindende çok korkuyorum, doğuma doğru bebişim kendisi karar vericek gerçi doğum şekline ama🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️covitten dolayı başımıda zor çıkarıyorum korkudan dışarı hareketsizde kalıyorum normal doğumu nasıl yapıcaksam🤦‍♀️
Bende ilkini hep sezeryan istedim doktorum yapmadı ve sonunda bebegım de Bnde sorunlar yaşadım bence kendı psikolojinize göre karar verin nasipse 2.yi sezeryan düşünüyorum

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilkini hep sezeryan istedim doktorum yapmadı ve sonunda bebegım de Bnde sorunlar yaşadım bence kendı psikolojinize göre karar verin nasipse 2.yi sezeryan düşünüyorum
33 haftadayım henüz, karar vermek için erken mi acaba daha🤷‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardım ediyo canm korkma
Çok teşekkür ederim canım benim 💓 hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🙇‍♀️

Son düzenleme:
Ben geçen doktorumla konuştum kızıma hamileyken 38+4 haftalıkken sancıyla hastaneye gittim sezeryan olmuştum onu söyledim oda eğer acil durumun olmazsa 38.haftada alırım dedi yani bayramdan sonra olucak

Cansu

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen doktorumla konuştum kızıma hamileyken 38+4 haftalıkken sancıyla hastaneye gittim sezeryan olmuştum onu söyledim oda eğer acil durumun olmazsa 38.haftada alırım dedi yani bayramdan sonra olucak
Benimde bayramdan önceye denk geliyor tam tarih konuşmadık daha pazartesi gidicez konuşmak için. Allahım yardımcımız olsun inşallah kucagınıza sapa sağlam alırız

Yavuzun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğumla gittim hastaneye gece boyu aşırı bir sancıyla bekledik suyu da geldi ama kendi gelmedi en son sezeryana almaya karar verdiler. Özelde doğum yaptım devlette olsa gelmeyeceğini bilirlerdi diye tahmin ediyorum çünkü eşim normal diye çok baskı kurdu doktora

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar