Sorum var Sezeryan genel anestezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bir melek annesi 🧚 tarafından oluşturulan Sezeryan genel anestezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 610 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan genel anestezi
Konbuyu başlatan bir melek annesi 🧚
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sezeyanda genel anestezi mi yoksa yarım anestezi mi daha iyi çok duyum alıyorum yarım olanlarda bel ağrısı ve psikolojik yönden uyanık oldukları için etkilenmisler kafam karisti
Belden oldum ağrı sızı olmadı bende bel ağrısıda olmadı canım. Hissetmedim mi acıyı filan

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Sezeyanda genel anestezi mi yoksa yarım anestezi mi daha iyi çok duyum alıyorum yarım olanlarda bel ağrısı ve psikolojik yönden uyanık oldukları için etkilenmisler kafam karisti
Canım dakin belden olmama bende sezeryenim ablam belden uyuşturmuslardi kızı 4 yaşında halaa bel ağrisi çekiyo komple uyutsunlar daha iyi yaa

T

Taxmina

Guest
Bende 2 kez sezeryan dogum yaptim belden oldum hic bir agri hiss etmedim sonrasinda simdi Allah kismet ederse 3 cu sezaryana hazirlaniyorum.Ama insandan insana fark var benimde yakinim var oda belden anestezi almis agrilari oluyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben spinali yani yarım uyuşmayı tercih ettim sonrası rahat geçti. Ameliyat sırasında acı hissedilmiyor sadece dokunuşlar var. Bebeğinin ilk sesini duyuyorsun o tarafı çok güzel canım

Tüm sayfalar yüklendi.