Sezeryan göbeği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Sezeryan göbeği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,602 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan göbeği
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar nasıl eriticez bu göbeği
Canım ben ekstra bişey yapmadım bebeğim 10 aylık hiç göbek kalmadı bende. Süt veriyorum diye dikkat etmedim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben ekstra bişey yapmadım bebeğim 10 aylık hiç göbek kalmadı bende. Süt veriyorum diye dikkat etmedim.
Sen nasılsın canım iyi misin merak ettim seni yavrun nasıl

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen nasılsın canım iyi misin merak ettim seni yavrun nasıl
İyiz cok şükür canım biz daha 47 günlüğüz göbek kalmıyor dimi gidiyor mu kendıliğinden

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasıl eriticez bu göbeği
Eğer göbekten kilo alan biri değilsen hic birşey yapmana gerek yok çamay geçtikçe oda gidiyor ama göbekte yağ alan bi bünyen varsa malesef zor sporla anca gider benim göbeğim hic yok karnım cook buyur ve uzanır sonra geçer sırtıma yapışır resmen 3.gebeliğim olacak çünkü badenden kilo alan biriyim orası da zor gider anca spor dedi dr oda bende asla yok😂😂😂😂

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yaran biraz iyileştikten sonra tabi bikac ay geçmesi lazım korse tak 2 ay boyunca
Tam canım korse aldım daha giymek nasip olmadı
Eğer göbekten kilo alan biri değilsen hic birşey yapmana gerek yok çamay geçtikçe oda gidiyor ama göbekte yağ alan bi bünyen varsa malesef zor sporla anca gider benim göbeğim hic yok karnım cook buyur ve uzanır sonra geçer sırtıma yapışır resmen 3.gebeliğim olacak çünkü badenden kilo alan biriyim orası da zor gider anca spor dedi dr oda bende asla yok😂😂😂😂
Ben aldım mı göbek yanak göğüsten alırım kiloyu aynı andada kaybolurlar kiloda alırım görüntü bozulmaz öle doğuma girerken 77 kiloydum 10 gün önce tartıldım 67 olmusum 47 gün oldu doğum yapalı da ama benım 50-55 kilo olmam lazım yaa

Tüm sayfalar yüklendi.