Sorum var Sezeryan göbeği

• Konbuyu başlatan Zeynep bebek
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep bebek tarafından oluşturulan Sezeryan göbeği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 580 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan göbeği
Konbuyu başlatan Zeynep bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kötü olmuş ya ben doğum ettim2 yıl önxe annem hemen ince bir bezle sardı 40 gün göbek filan kalmadı sonra eski sıklığına dönsün diye 1 ay arılıklı korse kullandım . Şimdi 15 gün önce dpğum yaptım şuan yine annem ince bir bezle sardı göbek filan kalamdı 40 gün bekleyip sonra aralıklı korse takacağım inşallah eski sıklığına dönsün diye
Benim doktor gerek yok o zaten inecek dedi keşke doktoru dinlemeseydim

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım ben de dikişlerden korktuğum için bağlamadım ama çok pişman oldum
Bende aysenurdan cesaret aldım öyle sıkı bağlıyorum ki şükür göbeğim toparlanmaya başladı 1 ay doluncada korse kullanicam ilk bağlama onemliymis ama bende dikislerime birşey olur diye korktum sağolsun Ayşenur tecrübeli cesaret verdi bana 🫣🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende aysenurdan cesaret aldım öyle sıkı bağlıyorum ki şükür göbeğim toparlanmaya başladı 1 ay doluncada korse kullanicam ilk bağlama onemliymis ama bende dikislerime birşey olur diye korktum sağolsun Ayşenur tecrübeli cesaret verdi bana 🫣🤗
Canımsın böyle devam et kuzum 😍😍gün ve gün daha da çekildiğini göreceksin karnının
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim doktor gerek yok o zaten inecek dedi keşke doktoru dinlemeseydim
Doktorlar yalan söylüyor ya 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar