sezeryan gunumu aldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘ tarafından oluşturulan sezeryan gunumu aldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,415 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı sezeryan gunumu aldim
Konbuyu başlatan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ShrDşl

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Oyy minik bir balık daha geliyorr🥰😇
Inşallah bu aya kadar geldik
Kaç haftalıkken sezeryan olucaksin ben 37+4üm ama doktorum doğum hakkında hiçbir şey söylemiyor
Senin ilk mi ben 2 kez sezeryanliyim bu 3 uncu 36+5 deyim bu gün 15 gün sonrasına da gün verdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın cnm rabbim sağsaglim kucağına almayı nasip eder inşallah 🙏🥰 güzel haberlerini de duyarız
Insallah

Gözün aydın cnm rabbim sağsaglim kucağına almayı nasip eder inşallah 🙏🥰 güzel haberlerini de duyarız
Insallah

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftalık

Rabbim şimdiden analı babalı büyütsün
36+5 deyim şu an 38in son günlerine gün verdiler

Kaç haftalık canım normal mi gttin yoksa sancın vardı
Ben sezeryanliyim canım bu 3. Olacak nasipse geçen cuma gitmiştim bu gün için yine çağırdılar gün verildi

Kaç haftalık canım normal mi gttin yoksa sancın vardı
Ben sezeryanliyim canım bu 3. Olacak nasipse geçen cuma gitmiştim bu gün için yine çağırdılar gün verildi

36+5 deyim 38 de sezeryan 15 gün var

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank

36+5 deyim 38 de sezeryan 15 gün var
Canım benim Nisan'da dogumum Allah'ın izniyle 13 de aksilik olmasa 2 sezeryan cuma gunu kontrolüm var 30+2 oluyor ve artık 36 haftaya kadar gitmeyi düşünmüyorum hareketleri oldugu sürece sıkıntı olur mu gitsem o zman gün verilir mi çam sakura düşünüyorum

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim Nisan'da dogumum Allah'ın izniyle 13 de aksilik olmasa 2 sezeryan cuma gunu kontrolüm var 30+2 oluyor ve artık 36 haftaya kadar gitmeyi düşünmüyorum hareketleri oldugu sürece sıkıntı olur mu gitsem o zman gün verilir mi çam sakura düşünüyorum
Daha önce orada muayene hıc oldunuz mu bu gün acil de en az 2 yada 3 kez muayene olun burada dedi kadına ilk mis onun onun normal dogum du sancı vs ile gelirsen acilden doğuma alınırsın dedi sen sezeryanlisin 34 haftanda da git bence muayene kaydın olsun

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Daha önce orada muayene hıc oldunuz mu bu gün acil de en az 2 yada 3 kez muayene olun burada dedi kadına ilk mis onun onun normal dogum du sancı vs ile gelirsen acilden doğuma alınırsın dedi sen sezeryanlisin 34 haftanda da git bence muayene kaydın olsun
İşte bakacam çok düşmüyor ki ben diyorum 36 da olursa gdeyim bana direk gün versin belki bi daha kontrol için randevu bulamam hareket ettikçe 36 ya kadar gitmesem sıkıntı olur mu 30 haftada gittim daha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar