Sezeryan korkusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benim dünyam tarafından oluşturulan Sezeryan korkusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,248 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan korkusu
Konbuyu başlatan Benim dünyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hiraninannesi

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Pazartesi sezeryan oldum daha yeni yim senin gibi cok korkarak girdim nolur tam bayıltın dedim hatta konustuk ve belden uyusturdular ikna oldum. Korkulucak bırsey yokmus onu anladım herkezındınleyıp sölenenlere inandm o acıyo yok bu oluyo dedıklerı için korkmusum. Ve herkezın evladını görunce acı sızı kalmıyo dedıklernde cok nazlı biri oldugum için benm canm yanarken ne alaka dıyodm ıster istemez ama öleymış evladını alnca acı sızı duymuyomus insan inan bana ve korkma vurulan ıgnesı sondası acı hıssetmıyosun hepsı hafıf seyler. Amelıyt sırası senınle konusuyolar sende gayet konusuyosn bsey hıssetmıyosn.
Ayy ne güzel inşallah bende öyle olurum 🤲

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben sezeryan olacağım ama korkuyorum yaa korkum bi yerimin acıması değil de ameliyathane korkusu hiç görmedim ameliyathane. Nasıl bişey anlatır mısınız. Bide ellerini bağlıyolarmış o an fenalaşırım diye çok korkuyorum.
Tarihi belli oldu mu canım ? Ben farklı bi ameliyat olmuştum belden uyusturdular uykum geldi aklıma ameliyat gelmedi hiç ama çocuk işin içine girince farklı olur herhalde.. onlar sürekli bu işi yaptıkları için rahat olurlar sende panik yapmazsın inşallah güzel geçer kurtulursunuz sağlıkla 🙏🙏

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben sezeryan olacağım ama korkuyorum yaa korkum bi yerimin acıması değil de ameliyathane korkusu hiç görmedim ameliyathane. Nasıl bişey anlatır mısınız. Bide ellerini bağlıyolarmış o an fenalaşırım diye çok korkuyorum.
Bende çok korkmuştum ilk hamileligim diye spinal anestezi oldum . Çok güzel geçti hiç korkulacak gibi değil hiç korkma doktor gelene kadar hemşireler vs sohbet muhabbet etmişti doktor geldi ne ara başladı ne ara bitti bebeğim doğdu anlamadım bile çok şükür . O yüzden stres yapma ben çok stres yapmıştım ama hiç değmiyor yaptığına cnm akışına bırak duanı et gir korkulacak bir şey yok yani . El bağlama olayını yeni duydum beni de baglamadilar.

Tüm sayfalar yüklendi.