Sezeryan olacaklar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Sezeryan olacaklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,455 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan olacaklar
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremsare

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanla Doğum yapacak anneler hangi anestezi yöntemini tercih edeceksiniz
Belden aşağı yapılıyor komple anestezi yasak dediler bebek solunumsuz kaliyor bazen anne uyanamıyor dediler bogulabiliyor narkoz etkisinden komple narkoz vermediler ikinci dogumumda o yüzden bundada belden asahi uyuyacak bebek zarar girmez en azından knidmdeyim ameliyattan çıkınca diğer komple anestezi de uyanmmak üzüm suuyir kendime dahi gelemiyordum mal gibi oluyir insan

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Belden aşağı yapılıyor komple anestezi yasak dediler bebek solunumsuz kaliyor bazen anne uyanamıyor dediler bogulabiliyor narkoz etkisinden komple narkoz vermediler ikinci dogumumda o yüzden bundada belden asahi uyuyacak bebek zarar girmez en azından knidmdeyim ameliyattan çıkınca diğer komple anestezi de uyanmmak üzüm suuyir kendime dahi gelemiyordum mal gibi oluyir insan
Yasaklandımı hepsinden devlettedemi

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yasaklandığını bilmiyordum ama yarım anestezi daha iyi bence de

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.