Sezeryan olan anneler bir bakın nolur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Sezeryan olan anneler bir bakın nolur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 365 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan olan anneler bir bakın nolur
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafsanur
M

Melek Kurt

Guest
Sütün biraz geç gelecek bu süreçte üzülme bebeğe illa süt vereceğim veremiyorum diye kaygılanma çünkü ilerleyen günlerde boş boş emzireceksin, bu sırada bebeği aç bırakma mama ver derim, bunun dışında ilk hafta biraz ağrılı geçecek sadece 7 gün sabret hatta gün say çok sıkıntılı zamanlarında 7 gün dayanayım de kendine sonra sonra her şeyin daha da kolaylaştığını günden güne hissedeceksin... Sağsağlim kucağına al inşallah hayırlı günler

Bu 3. Bebeğim iki kızım normal oldu buda sezeryan olucak doktor haftaya gün verdi ilk sezeryanim olucak sezeryan icin bana bilgi vermek istediniz bisey varmı
Spinal mi epidural mi onu konuş istersen epidural biraz baş ağrısı yapıyor tabi bu durum bunyeden bünyeye değişiyor herkeste aynı olmuyor. Birde depent külot tavsiye ederim ilk 2gün eğilmekte zorluk cekiyorsun cırtlı bez zor oluyor kilot gibi giyilebilir olması çok kolaylık sağlıyor

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bu 3. Bebeğim iki kızım normal oldu buda sezeryan olucak doktor haftaya gün verdi ilk sezeryanim olucak sezeryan icin bana bilgi vermek istediniz bisey varmı
Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah 🥰 eğer belden uyuşturma yaparlarsa sinek ısırığı gibi hafif birşey oluyor hemen yatırıyorlar. Gerisini ben hiç hissetmedim muhabbet ettik doktorla falan☺️10 dk da oğlum çıktı 20 dk da benim yapıştırma işlemim bitti. Odaya geçtim 5 saatte uyuşukluk geçiyor ve yürütüyorlar. Ben kolay yürüdüm inşallah sende kolay atlatırsın🥰depend külot bezi almanı tavsiye ederim ben e bebekten bir paket almıştım. Birde yeme içmeye izin verdiklerinden sonra bol bol kahve iç ve bitter çikolata ye baş ağrısını önlüyor 🤗

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Sütün biraz geç gelecek bu süreçte üzülme bebeğe illa süt vereceğim veremiyorum diye kaygılanma çünkü ilerleyen günlerde boş boş emzireceksin, bu sırada bebeği aç bırakma mama ver derim, bunun dışında ilk hafta biraz ağrılı geçecek sadece 7 gün sabret hatta gün say çok sıkıntılı zamanlarında 7 gün dayanayım de kendine sonra sonra her şeyin daha da kolaylaştığını günden güne hissedeceksin... Sağsağlim kucağına al inşallah hayırlı günler
Şimdiden sutum var çekilmezse korkudan cekilebiliyor ya hani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar