Sezeryan olanlar/ olacaklar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir Mucize tarafından oluşturulan Sezeryan olanlar\/ olacaklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,220 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan olanlar\/ olacaklar
Konbuyu başlatan Bir Mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)
Z

Zehraoo6

Guest
İlk oglumda normal olmustum canim cikmisti resmen bebekte bende ölüyorduk megerse catim normal dogum icin musait degilmis 2.500 un uzerinde dogurmam mucizeymis. İkinci bebegimde 3500 oldugu icin sezeryan oldum mecburen. 😅😂😂

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
İlk oglumda normal olmustum canim cikmisti resmen bebekte bende ölüyorduk megerse catim normal dogum icin musait degilmis 2.500 un uzerinde dogurmam mucizeymis. İkinci bebegimde 3500 oldugu icin sezeryan oldum mecburen 😂😂

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kendi tercihiniz mi yoksa diğer nedenlerden mi sezeryan oldunuz/olacaksınız? Ben plasentası aşağıda olduğu için sezeryan olacağım. Sizler de paylaşır mısınız?
Kuzum ilk dogumum 11 yıl önce yaptım catilar açılmadığı için 22 saat sonra sezeryana alındım 5 yıl sonrada 2.doğum oldu ve ilki sezaryen olduğu için ve suyun geldiği için sezaryen 6 yıl geçti ve su an 3.ye hamileyim buda sezaryen ol ucak benim hepsi doktor istemesiyle yani kendi tercihine göre sadece ozelde sezeryana alıyorlar diye biliyorum ben eğer bir sorun yoksa devlet normal doğumda ısrar ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar