Sezeryan sonrası âdet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ssssibel tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası âdet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,523 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası âdet
Konbuyu başlatan Ssssibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prensin meleği

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Ssssibel

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa o kadar uzun sürüyor mu kuzum ya
Ben ilk doğumdan sonra 50 gün kanamam oldu sonrasında 1 hafta sonra adetim geldi ve düzeni de hiç bozulmamistı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm anladım kuzum bende merak ediyorum bakalım benim ne zaman olur
Vallahi bilmiyorum diyorlar rahim bir yılda toparlar kimi diyor emzirdigin sürece olmazsin vs vs 😁

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Vallahi bilmiyorum diyorlar rahim bir yılda toparlar kimi diyor emzirdigin sürece olmazsin vs vs 😁
Evet kuzum rahim kendini toparlamasi 1 seneyi buluyor adet düzensizliği de bundan dolayı oluyor ama işte benim ilk dogumada hiç öyle bişey yaşamamistim normal doğum yapmıştım şimdi ikinci doğumum oldu bu sezeryan olduğu için merak ediyordum neler yasucam

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar birşey merak ediyorum altı aylık bir oğlum var benim sezeryanla doğum yaptım hala adet olmadım başına gelen var mi?
Beim kızımda 6 ayını doldurdu mart ayında doğum yaptım diğer çocuklarında 2 ay sonra olmuştum bundada 2 aylik iken oldum ama sonraki aylarda lekeleme olarak oluyorum 15 gün sonra 1 günlük tekrar leke dr görünebil bende adet olayı kişiden kişiye değişiyor 9 ay olmadim diyen bile var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar