Sezeryan sonrası ağrılar nasıl geçer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tugce44 tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası ağrılar nasıl geçer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,372 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası ağrılar nasıl geçer
Konbuyu başlatan Tugce44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
1 hafta çektim o lanet ağrıları. Biseyin geçirdiği yok, kahve içilirse daha çabuk atılır diyorlar ama 4 günden önce iuileseni ben duymadım. Üzüleceksin ama yapacagin çok bişey yok çekeceksin. :(
Ben 3 hafta olucak yeni yeni duzeldim canm 4 gün hafif kalır.. Bünyedn bünyeye değişiyor belki ikinci bu..bunu daha ağır atlattm

Ecrin & elif

Kayıtlı Üye
rank
1 hafta çektim o lanet ağrıları. Biseyin geçirdiği yok, kahve içilirse daha çabuk atılır diyorlar ama 4 günden önce iuileseni ben duymadım. Üzüleceksin ama yapacagin çok bişey yok çekeceksin. :(
Canim oyle demei ki kere sezaryan oldum allah izin verirse 3 ye hamileyim ben logusalik bilmedim hastaneden gelip yatagima yatmadim bile cok sukur hic agrim olmadi kendime yemek bile hazirliyodum massallahim vardi yani

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
4 gün mü 🙄 benim arkadaşım 4 saat sonra hiç sezeryana girmemiş gibiydi o kadar kolay geçti ki herkeste bir olmuyor
Evet herkeste bir olmuyor muhtemelen bu bayanın ki de zor geçecek. Benimde çevremde sezaryen sonrası hemen ayaklanan arkadaşlarım oldu, anestezi çoğu vücutta yan etki yapar, bu şekilde ağrılar tutulmalar olur uzun süreli.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim oyle demei ki kere sezaryan oldum allah izin verirse 3 ye hamileyim ben logusalik bilmedim hastaneden gelip yatagima yatmadim bile cok sukur hic agrim olmadi kendime yemek bile hazirliyodum massallahim vardi yani
Ne güzel çok şanslısınız, ben çok zor geçirdim ilk bir hafta omuzlarım, basın ve boynum hep ağrıdı bebeğimi tutup emzirirken agliyirdim çektiğim acilar yüzünden. Hareket etmek imkansizdi benim için, ilk 1 ay tuvalete çıkarken kasıklarım çok ağrıdı hele büyük tuvketimi yaparken ağlıyordum kasık ağrısından. Benim apandisit ameliyatı da geçirdim onda genel anestezi oldum 4 gün de gaz sancısı çektim, aneztezi bana iyi gelmiyor çok zor atıyorum vücudumdan ve ağrıların oluyor.Benim için hiç mutlu bir doğum olmadı ilki, 2. Gebeliğim sezaryen olmak istemiyorum travma benim için. İnşallah normal doğum yaparım.

Ne güzel çok şanslısınız, ben çok zor geçirdim ilk bir hafta omuzlarım, basın ve boynum hep ağrıdı bebeğimi tutup emzirirken agliyirdim çektiğim acilar yüzünden. Hareket etmek imkansizdi benim için, ilk 1 ay tuvalete çıkarken kasıklarım çok ağrıdı hele büyük tuvketimi yaparken ağlıyordum kasık ağrısından. Benim apandisit ameliyatı da geçirdim onda genel anestezi oldum 4 gün de gaz sancısı çektim, aneztezi bana iyi gelmiyor çok zor atıyorum vücudumdan ve ağrıların oluyor.Benim için hiç mutlu bir doğum olmadı ilki, 2. Gebeliğim sezaryen olmak istemiyorum travma benim için. İnşallah normal doğum yaparım.

Evet ilk dun saat 22.00 civarında oldum sabah ayağa kalkabiliyorken simdi adim atamiyorum uyku zaten yok bebegin sütü gelmedi kafayı yiycem
Meneni uyar elinle sürekli bebeğinide emzirt sürekli 3. Güne gelir muhtemelen tamamen sütün. Bebeği önce emzir 2 3 dk felan sonra Mama ver yoksa emmez sonrasında seni. Aç bırakma her ağladığında emzir sarikik olmasın yavrucak. Çok geçmiş olsun gerçekten seni çok iyi anlıyorum. Yüksek yastikla yat.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.