Sezeryan sonrası banyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası banyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,572 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası banyo
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan yıldıran

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar sezeryan sonrası banyonuzu kesiğe yapistrlan bant olmadan ne zaman yaptnz..Bantla banyo yapyrdm ama şimdi bant yok bir şey olmaz demi? 3 hafta olucak
Rahatlıkla yapabilirsin canım banyodan sonra iyice kurutmaya dikkat et enfeksiyon olur ıslak kalırsa fön makinesi tutabilirsin dikişlerine birşey olmaz Allahın izniyle

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Rahatlıkla yapabilirsin canım banyodan sonra iyice kurutmaya dikkat et enfeksiyon olur ıslak kalırsa fön makinesi tutabilirsin dikişlerine birşey olmaz Allahın izniyle
Benim .40.falan kadı 31 hafta bitti 32 gidecez korkmum ama yine o acı ağrı zor.ya....endişe ediyorum bana da dua edin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim .40.falan kadı 31 hafta bitti 32 gidecez korkmum ama yine o acı ağrı zor.ya....endişe ediyorum bana da dua edin
Kaç haftalık yaptin doum abla seseryan da kaç haftalık yaptin 37 .. olan da duydum 38.. bnm bu ara fenalik geliyo kötü hissediyorum kendimi ...

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Kaç haftalık yaptin doum abla seseryan da kaç haftalık yaptin 37 .. olan da duydum 38.. bnm bu ara fenalik geliyo kötü hissediyorum kendimi ...
Allah yardım eder korkma içini ferah tut canım sağ salim kucağına al inşaAllah ben 38+3te doğum yaptım ama benimki biraz zorunlu sezeryan oldu bebeğin suyu kalmamış ağrıyla gittim hastaneye acil aldılar doğuma

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank

Yaa sana da geçmiş olsun üzüldüm ya ne bilim.ilkinde böyle değildim ben aslında hani pandemi var korku panik içindeyim abla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar