Sezeryan sonrası kanama

• Konbuyu başlatan Brm
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Brm tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 601 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası kanama
Konbuyu başlatan Brm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlat aşığı
B

Brm

Guest
Canlar sezeryan doğumdan sonra ne kadar süre devam etti kanamaniz benim 4. Gun çok azaldı kanamam birinin 52 gün sürmüş bu neye gore değişiyor anlamadım kanamanın devamlı olması iyi birşey mi kötü birşey mi sizinkiler ne kadar sürdü normali nedir aceba

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Canlar sezeryan doğumdan sonra ne kadar süre devam etti kanamaniz benim 4. Gun çok azaldı kanamam birinin 52 gün sürmüş bu neye gore değişiyor anlamadım kanamanın devamlı olması iyi birşey mi kötü birşey mi sizinkiler ne kadar sürdü normali nedir aceba
Benim.de sezeryan sonrası 10 gün sürdü kanamam gecti ondan sonra bidaha da olmadı kanamam

Emineee

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin vücut yapısı başkadır normal doğum olsun sezeryan olsun herkeste farklı olur. Kimisi 40 gün sürer kimisi 1 hafta

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Bnm ilk doğumda 40 gün sürdü cnm sonra birkaç gün durdu sonra tekrar kanama oldu yaklaşık 15 20 gün sürdü..doktora gittim herşey normal dedi

Tüm sayfalar yüklendi.