Sezeryan sonrası kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 862 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sezeryan sonrası kanama
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ela_1993

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugun 12 gün oldu doğum yapalı. Ama dünden beri kanamam kesildi. Miyomum da alındı tüplerimde bağlandı. Sezeryan sonrası kanamanız ne zaman kesilmişti?
Canım valla benim ki 40 gün sürmüştü uzun sürdü benim ki. Acaba tüplerin bağlandığı için mi kanaman o kadar kısa sürdü bi doktoruna danış istersen

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bana doğumdan sonra suni sancı verdiler neden diye sorduğumda kanama olmasın diye dediler gerçekten de çok az bir hafta falan oldu
İlk defa duyuyorum ya🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana bi tane kadın gösterdi kolunun içinde dokundum kürdan gibiydi. Kanamada olmuyormuş sadece ilk gün damla damla geliyormuş 3 yıl koruyormuş. Onunda kocası imza vermeyince gitmiş implant taktırmış. Dedim kanama olmayınca şişlik falan olmuyor mu yoo dedi. Eğer eşim imza vermeseydi bende yaptırcaktım
Evet canım bende bi akrabamizda gördüm Fransa'da yasiyo orda yayginmis tek güvenli korunma yöntemi bu dedi orda

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duyuyorum ya🤔

Evet canım bende bi akrabamizda gördüm Fransa'da yasiyo orda yayginmis tek güvenli korunma yöntemi bu dedi orda
Kime desem öyle diyor 2 serum bitirdiler karnım kasıldı durdu dikiş acıları bir yandan

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Canım valla benim ki 40 gün sürmüştü uzun sürdü benim ki. Acaba tüplerin bağlandığı için mi kanaman o kadar kısa sürdü bi doktoruna danış istersen
Dün oğlumu kucağıma alınca biraz geldi kanama. Bende postu açınca aklıma geldi aspirin kullandığım için rahmim yakıldı benim doğumda bide miyom alındı o da dikildi yakıldı bence ondan erken kesildi kanamam

Kime desem öyle diyor 2 serum bitirdiler karnım kasıldı durdu dikiş acıları bir yandan
Bana da mı verdiler acaba bilemiyorum ben ertesi gün taburcu olana kadar sürekli serum aldım. Hatta e nabızdan bakınca 85 tane işlem yapılmış o gün kaç tane serum yedim sayamadım. Biri kucağımda karnımdaki kum torbasının üstünde biri kolumda takılı durdu sürekli bitenin yerine yenisi takıldı farklı farklı serumlardı

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Dün oğlumu kucağıma alınca biraz geldi kanama. Bende postu açınca aklıma geldi aspirin kullandığım için rahmim yakıldı benim doğumda bide miyom alındı o da dikildi yakıldı bence ondan erken kesildi kanamam

Bana da mı verdiler acaba bilemiyorum ben ertesi gün taburcu olana kadar sürekli serum aldım. Hatta e nabızdan bakınca 85 tane işlem yapılmış o gün kaç tane serum yedim sayamadım. Biri kucağımda karnımdaki kum torbasının üstünde biri kolumda takılı durdu sürekli bitenin yerine yenisi takıldı farklı farklı serumlardı
Çok ilginç ya onca serumu niye verdiler ki ben üç doğum geçirdim böyle bişey görmedim canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Böyle kocaman bir şeydi.Ben de takviye bir şeyde içinde de ağrı kesici yapacaklar falan sandım ilk baş.Sonra çok canım acıyınca hemşireyi çağırdık o dedi suni sancı kanama olmasın diye.Adet ağrısı gibiydi sürekli karnım kasılıyordu.Bitti diye tam rahatladım sonra tekrar taktılar 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar