Sorum var Sezeryan sonrası korse kullanimı

• Konbuyu başlatan Bsm
  • Toplam 31 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bsm tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası korse kullanimı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,418 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası korse kullanimı
Konbuyu başlatan Bsm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sezeryan mı oldunuz ona ragmn mi hemn gününde kullandınız nasıl yani😄
Evet canım sezeryan oldum ve eve gider gitmez annem şal ise sardı her gün bşr günden bşraz daha sıktı hatta 30 gün boyunca öhle sardım şuan göbek vs yok son 20 gündür de her gün olmasada ara ara korse kullanıyorum. Komik bir şey mi var bunda onu anlamadım 🤔?

Havva.2412

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım sezeryan oldum ve eve gider gitmez annem şal ise sardı her gün bşr günden bşraz daha sıktı hatta 30 gün boyunca öhle sardım şuan göbek vs yok son 20 gündür de her gün olmasada ara ara korse kullanıyorum. Komik bir şey mi var bunda onu anlamadım 🤔?
Gerçekten korse ise yarıyormuş ya bazı kişiler önermiyor bende almadım daha alsammı bilemedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben 4 ay oldu valla iki defa taktim lohusa kordesi dikis uclrim cok agridi takmadım birdaha
Ben lohusa korseai almadım canım ben normal karın mide kalça sıkılaştırıcı aldım bşr zararı olmadı ha çok durdururusam kan akışını etkiliyor o yüzden giyersem günde 4 5 saat giyiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar