Sorum var Sezeryan sonrası korse

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve92m tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası korse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 413 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası korse
Konbuyu başlatan merve92m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Acilen sezeryana aliniyorum iki gün sonra,😞 şimdi bu göbek için korse takılır mi bide banyo oluyomu sezeryan doğum sonrası kahve filan iyi gelirmi benim ilk doğum hicbirsey bilmiyorum bilen varsa sezeryan ile ilgili bilgi verirse çok iyi olur😀

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Acilen sezeryana aliniyorum iki gün sonra,😞 şimdi bu göbek için korse takılır mi bide banyo oluyomu sezeryan doğum sonrası kahve filan iyi gelirmi benim ilk doğum hicbirsey bilmiyorum bilen varsa sezeryan ile ilgili bilgi verirse çok iyi olur😀
Ben korse takmamistim korktugum için ama kesinlikle bidahaki ne hemen takicam çünkü göbeğim kaldı bence sende tak eve geçince ben taburcu olduğum gün banyo yapmıstim ebeler yapabilirsin demişti kahve ne için iyi gelir diye sordun ki anlamadım
Başka öğrenmek merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin canım

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Ben korse takmamistim korktugum için ama kesinlikle bidahaki ne hemen takicam çünkü göbeğim kaldı bence sende tak eve geçince ben taburcu olduğum gün banyo yapmıstim ebeler yapabilirsin demişti kahve ne için iyi gelir diye sordun ki anlamadım
Başka öğrenmek merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin canım
Sezeryan sonrası diye burda biri yazmıştı kahve icmek iyi gelir diye ondan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Göbeğim çok ya bi de bende önceki yagda vardi o da gelecek herhalde 😆

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sezeryan sonrası diye burda biri yazmıştı kahve icmek iyi gelir diye ondan

Göbeğim çok ya bi de bende önceki yagda vardi o da gelecek herhalde 😆
He bu zayıflama kahvelerinden bahsediyorsun sanırsam
Emzirme döneminde ne kadar sağlıklı bilemiyorum öyle bişey yapacaksan da doktor onayı almadan kullanma canım
Valla dediğim gibi sezeryan sonrası eve geçince mutlaka bağla karnını
Bak ben ilk gebeliğimde normal olmuştu eve gelince hemen bağladım bu ikinci gebeliğim sezeryan olunca bağlamaya korktum ama sonradan pişman oldum göbeğim var simdi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
He bu zayıflama kahvelerinden bahsediyorsun sanırsam
Emzirme döneminde ne kadar sağlıklı bilemiyorum öyle bişey yapacaksan da doktor onayı almadan kullanma canım
Valla dediğim gibi sezeryan sonrası eve geçince mutlaka bağla karnını
Bak ben ilk gebeliğimde normal olmuştu eve gelince hemen bağladım bu ikinci gebeliğim sezeryan olunca bağlamaya korktum ama sonradan pişman oldum göbeğim var simdi
Yok canım bana da doktorum demişti baş ağrısı olmaması için kahve iç diyorlar normal düz nescafe.Kafein ağrı kesicinin etkisini arttırıyormuş

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Gider inşallah göbek yoksa zor,😆

Keske yagi da alsalar 😀

Keske yagi da alsalar 😀

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Gider inşallah göbek yoksa zor,😆

Keske yagi da alsalar 😀

Keske yagi da alsalar 😀
Ay benim de bazen şöyle ekmek tahtasına koyup bıçakla kesesim geliyor 🤭 Spora hiç halim yok doğumdan sonra tiroidim çok fazla küçülmüş farkedilmemiş aşırı halsizliğim var 😬

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Göbek eritme zor sıkı diyet spor lazım
Doğumdan sonra ilk önce göbeğini sar canım 2 hafta geçmeden korse takılması yasak ben ilk gebeliğimde sardım 40 gün kalmadı mesela şuan yine sarıyorum doğum göbeği nerdeyse gitti . 13 gün bugün doğum edeli 😂😂sarmaya devam 40. Gün sonunda belki korse sıkılaştıesın diye takarım hoş oğlumda aralıklarla 1 ay anca takmışımdır

Tüm sayfalar yüklendi.