Sezeryan sonrası normal doğum

• Konbuyu başlatan Önem
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Önem tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,140 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası normal doğum
Konbuyu başlatan Önem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Sağolun bakalım hayırlısı. Emzirmeyi ne zaman bıraksam. İnek sütü içmiyor Beni emiyor Gebeliğimin kaçıncı ayında anne sütünü bıraksak peynir ve inek sütünü sevemedi yavrum
Sütün senin acimadi mi cnm benim 2 ci cocugum kizimi emzirirken bilmeyerek du ve sütüm acidi kizim emmeyi birakti ordan anladim hanile oldugumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merve hanım 3 sene değil iki doğum arasında 24 ay süre yeterli uzmanı olmadığınız halde bu konuda neden hep yazanlara olmaz diye yorum yapıyorsunuz? Normal doğum olabildiği durumlarda herkesin hakkı. Bu konuda uzman drlar varken lütfen kendi olmaz fikirlerinizi kendinize saklayın. Aynı duruma kendinize koyun ve öyle düşünün ne hissedersiniz umut ettiğiniz bir konu hakkında desteklenmek mi yoksa hiçbir bilgisi olmayan birinin hevesinizi kirmasını mi?
Genelde sezeryan dogumdan sonra normal dogumu buyuk sehirlerde yapiyolar her doktor bunu kabul etmiyo ben 2 ci dogumumda normal dogum istedim doktorum bu sehirde yapamazsin cok az sayida yerler yapar dedi genelde pek kimse kabul etmiyo sezeryan sobrasi normal dogumu kendimden biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merve hanım 3 sene değil iki doğum arasında 24 ay süre yeterli uzmanı olmadığınız halde bu konuda neden hep yazanlara olmaz diye yorum yapıyorsunuz? Normal doğum olabildiği durumlarda herkesin hakkı. Bu konuda uzman drlar varken lütfen kendi olmaz fikirlerinizi kendinize saklayın. Aynı duruma kendinize koyun ve öyle düşünün ne hissedersiniz umut ettiğiniz bir konu hakkında desteklenmek mi yoksa hiçbir bilgisi olmayan birinin hevesinizi kirmasını mi?
Genelde sezeryan dogumdan sonra normal dogumu buyuk sehirlerde yapiyolar her doktor bunu kabul etmiyo ben 2 ci dogumumda normal dogum istedim doktorum bu sehirde yapamazsin cok az sayida yerler yapar dedi genelde pek kimse kabul etmiyo sezeryan sobrasi normal dogumu kendimden biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar