Sorum var Sezeryan sonrası sarkan gobek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinoplu tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası sarkan gobek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,854 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası sarkan gobek
Konbuyu başlatan Sinoplu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet canım doğurdum kızımı kucağıma aldım çok şükür 🙏🥰 20 gun oldu doğum yapalı giremiyorum burayada bi oğlan bi kız ev işleri derken bu saatlerde anca yataga atiyorum kendimi
Minikler baya yoruyor seni 🤭🤭 prenses nasıl kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İyi cok şükür güzel emiyor simdilik alerjik bir durumda yaşamadık gündüz uyuyup gece sabaha kadar uyumamasi disinda bir sorun yok 😁🤣😱 sen nasılsın Kayra nasıl 🥰
İyiyiz şükür tek sıkıntımız suyumuz sınırdaydmis ama sağlığı yerinde kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Onu hic kafama takma canim banada suyu sınırda demislerdi sonra bebek iri oldugu icin öyle göründüğünü söylediler bebis iyiyse hic sorun yok az kalmis paşaya kavusmana sag salim kucakla inşallah 🥰
İnşallah kuzum aynen az kaldı 36+4 olduk yalancı sancılar çoktan başladı bakalım ne zmana gelecek 😍🤲🏻

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
İyi cok şükür güzel emiyor simdilik alerjik bir durumda yaşamadık gündüz uyuyup gece sabaha kadar uyumamasi disinda bir sorun yok 😁🤣😱 sen nasılsın Kayra nasıl 🥰
Benim kızda aynı şimdi uyuyor gece sabaha, kadar ayaktayız :) 40 dk flan uyudum sadece. 30 gün oldu benimde inşallah 40 ından sonra degişirler 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar