Sorum var Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İsmihan tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,656 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi
Konbuyu başlatan İsmihan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sağlık sektöründe inanılmaz bir açık var özel hastaneler tekel bayi devlet hastaneleri desen insanı sağlığından ediyor Allah yardimcımız olsu.
Birkaç gün önce oglumu hastahane ye götürdüm bir doktorun verdigi ilaci diğeri kullanmayın onu diyor yani ortalık çok karışık neye inanacagini şaşırıyorsun saçma sapan bir haller var insan nefret ediyor
Çok haklısın özel hastaneler hasta değil müşteri gözüyle bakıyor devlet hastaneleri de baya sıkıntılı. Doktorların dedikleri birbirini tutmuyor benim bebeğime de doktorun biri alerji teşhisi koydu diğeri alerjisi yok demişti tekrar normal mamaya başladık kakasından kan geldi yine çocuğun başka bir doktora götürdük oda alerji dedi. Neye inanacağımızı ne yapacağımızı şaşırdık resmen. Sağlık çok önemli birşey ama bazıları bunun farkında değil maalesef

E

Ela Ebe

Guest
Merhaba ela ebe ben sezaryen sonrası gaz çok fazla sırt ağrısı yapar, omuza vuran ağrılar olur, bunun için gün içinde 20-30 dakikalık yürüyüşler yapmalısınız. ayrıca emzirirken sırtını desteklemen iyi gelecektir. Kahve belden uyuşturmada baş ağrısı yaptığı için önerilir ama kabızlığa yol açar o yüzden baş ağrınız yoksa tüketmeyin. Gaz yapan yiyeceklerden, meyvelerden uzak durun. Her yemeğe kimyon katabilirsiniz.

İsmihan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ela ebe ben sezaryen sonrası gaz çok fazla sırt ağrısı yapar, omuza vuran ağrılar olur, bunun için gün içinde 20-30 dakikalık yürüyüşler yapmalısınız. ayrıca emzirirken sırtını desteklemen iyi gelecektir. Kahve belden uyuşturmada baş ağrısı yaptığı için önerilir ama kabızlığa yol açar o yüzden baş ağrınız yoksa tüketmeyin. Gaz yapan yiyeceklerden, meyvelerden uzak durun. Her yemeğe kimyon katabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacağım inşallah

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum var mı bunun bir çaresi😢
Ay canım 3 sezeryan oldum 3.sünde böyle sırt ağrısı görmedim kaburgalarım birbirine girdi sanki ben emzirirken eşime masaj yaptırdım mentollü ağrı kremi sürdüm 1 ay sürdü bende havlu falan koydum sırtıma ameliyatta sedye çok soğuktu ondan mi oldu desem diğerlerinde olmadi ama bu sunucuda belden oldum diğer 2 si genel anestezi idi onlarda sorun yoktu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar