Sezeryan sonrası🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,090 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası🤔
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlat aşığı

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dogum yapalı 12 gun oldu kanamam kesilmisti simdi birden gene geldi bikac kere boyle oldu kesilmisti sonra tekrar basladı sizin de boyle mi oldu normal mi korktum da🤔
Bence sıkıntılı bı surec geciriyosan ondandır meseela oğlumda 40 gün kanadı giderek azalarak kızımda 20 gün sonra kesildi sonra yine oldu az. Az 40 gün olmadan 30 da bitti normal bişey olmaz bizim yoğun bakım sürecinden sıkıntıdan kesildi mesela balım

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kırkına kadar normal sonra olursa dr gitmelisin öyle biliyorum
Tamam kuzum benim teşekkür ederim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladm bitanem benim
Bence sıkıntılı bı surec geciriyosan ondandır meseela oğlumda 40 gün kanadı giderek azalarak kızımda 20 gün sonra kesildi sonra yine oldu az. Az 40 gün olmadan 30 da bitti normal bişey olmaz bizim yoğun bakım sürecinden sıkıntıdan kesildi mesela balım

Aynn kız bnm de 11 gün oldu doğum ypaali bı gün var zatn aramızda 🥰 bı hafta kanamam olduktan snra kesildi işte iki gündür tekrar oldu normldir bnce
Sen nasilsin kuzum bebekle aran nasil😍

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tamam kuzum benim teşekkür ederim 😊

Anladm bitanem benim

Sen nasilsin kuzum bebekle aran nasil😍
Vllahi cnm biz gece hep nobbetteyiz sanciliyiz emzikte emmiyoz bütün gece memem ağzında oğlumun bakalım nolacak sonumuZ😂kim kimi yener bakalım emzik konusunda

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dogum yapalı 12 gun oldu kanamam kesilmisti simdi birden gene geldi bikac kere boyle oldu kesilmisti sonra tekrar basladı sizin de boyle mi oldu normal mi korktum da🤔
Benim ilkinde 40 gün sürdü sonra bitti yani bitti sandım iki gün sonra bi daha geldi 2 hafta daha sürdü 😒 bende tırstım doktora vs gittim ama bişey cıkmadı bünye meselesi sanırım inş ikinci olmaz 😁

Tüm sayfalar yüklendi.