Sezeryan sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde slnylmzz tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 429 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Sezeryan sonrası
Konbuyu başlatan slnylmzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

slnylmzz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bugün sezeryan olalı 18 gün oldu 3 gündür kabızlık var sezeryan sonrası normal midir sizce

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Normal mi bilmiyorum arkadaşlar cevaplar ama kayısı hoşafı o kadar büyük bir mucize ki şok oldum günler süren kabızlığım sadece 2 günde bitti mutluluktan dolabımı hoşafla doldurdum resmen 🤗

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Olabiliyor canım kuru kayısı ve kayısı hoşafı kayısılı meyve suyu çok iyi geliyor günde bir kase tukebikirsin meyve suyu da iki bardak kadar geçmiş olsun

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yaaaa günde kaç bardak içtiniz
Valla bardak saymadım çok sevdiğim için mutfağa git gel sürekli içiyordum ama iki gün sürdü bundan eminim kayısısıyla beraber tükettim suyu tek değil cidden iyi geldi şekerle de değil balla yaptım bu arada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bardak saymadım çok sevdiğim için mutfağa git gel sürekli içiyordum ama iki gün sürdü bundan eminim kayısısıyla beraber tükettim suyu tek değil cidden iyi geldi şekerle de değil balla yaptım bu arada
Ha ama bal da market balı değildi dayım arıcı o göndermişti sağolsun market balları şekerli oluyor malum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba bugün sezeryan olalı 18 gün oldu 3 gündür kabızlık var sezeryan sonrası normal midir sizce
Kayısıı suyu iç canım o çok şyi geliypr evet kabızlık yada ishal normal

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun beslenme şekliyle alakalı kabızlık olabilir. Mevsim meyvelerinden özellikle de kuru kayısı komposto yapıp günde bir bardak iç hem kabızlığa iyi gelir hemde sütünü artırır bol su içmeyi de unutmamak lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar