Sezeryan tarihi neye göre veriliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mikaraunxxx tarafından oluşturulan Sezeryan tarihi neye göre veriliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,803 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan tarihi neye göre veriliyor
Konbuyu başlatan Mikaraunxxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalığım bebeğim daha dönmedi bu cuma kontrole gideceğim daha önce sancım vardı baya yüksek sonra biraz yürü şu iç dedi tekrar nst ye girdim az çıktı açılma olsaydı yatış verecekti ama Allah'tan yoktu sancım yine olursa bu sefer alır mı sezeryanla yoksa doktor açılmaya mı göre karar veriyor ? Kısacası sezeryan haftaya göre mi yoksa açılma ve sancıya göre mi belirliyor?
Devlete gidiyorsan normal doğum yaptırana kadar bekliyor özel hemen alıyor

Mikaraunxxx

Kayıtlı Üye
rank
Tam makat mı ayak mı bilmiyorum doktor bişey demedi sadece makat geliş yazıyor her muayne sonrasında
Benim de aynı şekilde makat geliş dedi devlet hastanesi özele gittim 2 kere bi hafta önce ayaklar aşağıda dedi sonra oturur pozisyonda dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlete gidiyorsan normal doğum yaptırana kadar bekliyor özel hemen alıyor
Teşekkür ederim bilgi için 🙏🤗

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalığım bebeğim daha dönmedi bu cuma kontrole gideceğim daha önce sancım vardı baya yüksek sonra biraz yürü şu iç dedi tekrar nst ye girdim az çıktı açılma olsaydı yatış verecekti ama Allah'tan yoktu sancım yine olursa bu sefer alır mı sezeryanla yoksa doktor açılmaya mı göre karar veriyor ? Kısacası sezeryan haftaya göre mi yoksa açılma ve sancıya göre mi belirliyor?
Canım sezaryen kesin olduğunda 38de alıyorlar diye biliyorum açılma sancı gerekmiyor ki olmadan almak oluyor amaç zaten senin ilk gebeliğinse bebeğin dönme ihtimaline karşı bekletebilirler öncesinde suyun sancın gelirse bebekte hala tersse mecbur hemen alırlar bekletemezler o saatten sonra

Mikaraunxxx

Kayıtlı Üye
rank
Canım sezaryen kesin olduğunda 38de alıyorlar diye biliyorum açılma sancı gerekmiyor ki olmadan almak oluyor amaç zaten senin ilk gebeliğinse bebeğin dönme ihtimaline karşı bekletebilirler öncesinde suyun sancın gelirse bebekte hala tersse mecbur hemen alırlar bekletemezler o saatten sonra
Evet ilk gebeliğim dualarda buluşalım inşallah sen de hayırlısıyla doğum yaparsın inşallah ben de normal doğum istiyorum inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar