Sorum var Sezeryan yarası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İDRİS oğluşum 🤗 tarafından oluşturulan Sezeryan yarası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,369 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan yarası
Konbuyu başlatan İDRİS oğluşum 🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İDRİS oğluşum 🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mrb canlarım.17 gündür sezeryan olduğum.dikişimin sol üst tarafında şişkinlik var.normalmi acaba,ağrı filan yok.sadece şişlik var.kilolu bayanlarda belki de hiç fark edilmez ama zayıf olduğum için bana öğle gelebilirmi?yani şiş olması gereklimi?
Normal kuzum endişe etme

İDRİS oğluşum 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba.
Korkuzmak gibi olmasin bende doktor dikiş yaparken dikiş düğünü 1 i dışarıda kalmışdi.
Sonra sapda infeksion olusdu. 3 ay sap eriyip gidinceye kadar sezaryen yarasında iltihap oluşuyordu.Çok zorluk çekdim iyleşesi için.Doktor hatası yüzünden.merhaba canım benim dikişle bi sorunum yok dikiş çok iyi ağrı da vermiyo.dikişin sol üst tarafında şişlik var o da normal dedi ablalarım😊

Pınar Avcı

Kayıtlı Üye
rank
Mrb canlarım.17 gündür sezeryan olduğum.dikişimin sol üst tarafında şişkinlik var.normalmi acaba,ağrı filan yok.sadece şişlik var.kilolu bayanlarda belki de hiç fark edilmez ama zayıf olduğum için bana öğle gelebilirmi?yani şiş olması gereklimi?
Normal canım zamanla geçiyo

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gamzem iyi misin kuzum fazla aktif değilsin bu aralar bir sıkıntı yok demi
İyiyim kuzum çok şükür Hümeyranin kabızlığı geçmek bilmedi mahfoldu prensesim ya iki gündür hastaneye gidiyorum sürekli ben Salihli'deyim Manisa'ya şehir hastanesine gidiyordum e tabi uzak olduğu için çok yoruluyordum eve de geç geliyordum vaktim olmuyordu girmeye kuzum
Sordugun için sağol canım benim ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İyiyim kuzum çok şükür Hümeyranin kabızlığı geçmek bilmedi mahfoldu prensesim ya iki gündür hastaneye gidiyorum sürekli ben Salihli'deyim Manisa'ya şehir hastanesine gidiyordum e tabi uzak olduğu için çok yoruluyordum eve de geç geliyordum vaktim olmuyordu girmeye kuzum
Sordugun için sağol canım benim ❤️
Ya çok geçmiş olsun balım 2 gün önce yine sordum ama görmedin sanırım dedim şansımı bir daha deneyim . Doktor bir ley diyor mu peki neden geçmiyormuş miniğim çok küçük birde sende son haftalarda baya zorlanıyorsundur Allah yardımcın olsun canım 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya çok geçmiş olsun balım 2 gün önce yine sordum ama görmedin sanırım dedim şansımı bir daha deneyim . Doktor bir ley diyor mu peki neden geçmiyormuş miniğim çok küçük birde sende son haftalarda baya zorlanıyorsundur Allah yardımcın olsun canım 🤲🏻
Yok kuzum ya görmedim kusura bakma
Röntgen çekildi kan idrar alındı bakalım sonuç haftaici çıkıcak kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar