Sorum var Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rubeyda tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 880 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan Rubeyda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sizce genel anestezi mi yoksa lokal mi daha iyi 🤦 ilk doğumda genel anestezi istedim ve sezeryanın ortasında uyandım belden uyuşunca da nasıl olur bilmiyorum tereddüt ediyorum
Ben belden oldum çokta güzeldi valla kuzum hem bebeğimi ikk gördüm ilk ağlaması hemen emzirebildim. Hemde acı vs hissetmedim en önemlisi doğum anına şahit oldum 😍😍

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sizce genel anestezi mi yoksa lokal mi daha iyi 🤦 ilk doğumda genel anestezi istedim ve sezeryanın ortasında uyandım belden uyuşunca da nasıl olur bilmiyorum tereddüt ediyorum
Ben lokal yani spinal anesteziyle sezeryan oldum rahattı tekrar olsa yine aynısını tercih ederim. Aslında kişinin kilosuna göre anestezi veriyorlar. Ameliyat sonuna kadar da kişi uyuşuk oluyor hatta zor uyananlar var Sana az mı vermişler acaba uyanmışsın

Rubeyda

Kayıtlı Üye
rank
Ben lokal yani spinal anesteziyle sezeryan oldum rahattı tekrar olsa yine aynısını tercih ederim. Aslında kişinin kilosuna göre anestezi veriyorlar. Ameliyat sonuna kadar da kişi uyuşuk oluyor hatta zor uyananlar var Sana az mı vermişler acaba uyanmışsın
Az vermişler galiba uyandığımda nefes alamıyordum hic hareket edemedim uyandığımı belli etmeye çalıştım hasta uyanıyor diye seslerini duydum bir de nefes alamıyorum dediğimi hatırlıyorum geri uyudum sonra ama benim için öyle korkunçtu ki 😞

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kesinlikle belden altı normal doğum gibi bebeğini ilk sen görme şansın olup onu ilk koklayıp öpme imkanım oluyor ve ameliyattan sonra kucağına alıp hemen emzirme şansın olmuş oluyor canimm

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ben belden oldum çokta güzeldi valla kuzum hem bebeğimi ikk gördüm ilk ağlaması hemen emzirebildim. Hemde acı vs hissetmedim en önemlisi doğum anına şahit oldum 😍😍
Beni normal.dogumnan acil sezeryana almislardi agri acimdan sesim goklerde idi😭 sezeryana alnanda tamamen beni uyutilarki acim azalsin oyandigimda bebegim yokdu😭 13 gun basqa hastanede.kaldi bebegim13 gunden sonra ilkes tokunmusdum kizma

Rubeyda

Kayıtlı Üye
rank
Beni normal.dogumnan acil sezeryana almislardi agri acimdan sesim goklerde idi😭 sezeryana alnanda tamamen beni uyutilarki acim azalsin oyandigimda bebegim yokdu😭 13 gun basqa hastanede.kaldi bebegim13 gunden sonra ilkes tokunmusdum kizma
Çok kötü olmuş canım ya çok şükür ki kucağına sağ salim almışsın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Az vermişler galiba uyandığımda nefes alamıyordum hic hareket edemedim uyandığımı belli etmeye çalıştım hasta uyanıyor diye seslerini duydum bir de nefes alamıyorum dediğimi hatırlıyorum geri uyudum sonra ama benim için öyle korkunçtu ki 😞
Kötü bir anı olmuş malesef her zaman öyle olacak diye birşey yok canım doktora bunu söylersen daha imtinalı davranırlar.

Tüm sayfalar yüklendi.