Sorum var Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rubeyda tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 879 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan Rubeyda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar sizce genel anestezi mi yoksa lokal mi daha iyi 🤦 ilk doğumda genel anestezi istedim ve sezeryanın ortasında uyandım belden uyuşunca da nasıl olur bilmiyorum tereddüt ediyorum
Ben genel anestezi olmuştum kuzum benim tercihim deildi tabi ki çünkü normalden acil sezeryana alındığım için tercih yapma şansım olmadı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Beni normal.dogumnan acil sezeryana almislardi agri acimdan sesim goklerde idi😭 sezeryana alnanda tamamen beni uyutilarki acim azalsin oyandigimda bebegim yokdu😭 13 gun basqa hastanede.kaldi bebegim13 gunden sonra ilkes tokunmusdum kizma
Ah ulduzum ah biliyorum kuzum o günde anlatmıştıj bunları hep ama hayırlısı böyleymiş demek ki bak o günler geri de kaldı Aysu şuan 5 aylık yanında 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben genel anestezi olmuştum kuzum benim tercihim deildi tabi ki çünkü normalden acil sezeryana alındığım için tercih yapma şansım olmadı
Niye kız bizde normalden acil sezaryana alindim ama sordular bana 🤔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah ulduzum ah biliyorum kuzum o günde anlatmıştıj bunları hep ama hayırlısı böyleymiş demek ki bak o günler geri de kaldı Aysu şuan 5 aylık yanında 😍😍

Valla bana sormadılar kuzum düşün imza filan bile almadılar kız o kadar acil oldu ki benim üstümü temizlikçi bayanlar ebeler filan soymustu 😁1 dk ocinde doğumhaneden ameliyathaneye götürmüşler

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizce genel anestezi mi yoksa lokal mi daha iyi 🤦 ilk doğumda genel anestezi istedim ve sezeryanın ortasında uyandım belden uyuşunca da nasıl olur bilmiyorum tereddüt ediyorum
Benim tercih hakkım olsaydı belden uyuşturma isterdim hastaligimdan ötürü uyuşma olmaz diye tamamen bayilttilar gözlerimi açtığım an o acıyla uyandım ama belden uyuşma olduğu zaman kendinde oluyorsun bebeğini görüyorsun ağrın başlayınca hemsireler ağrı kesici veriyor kızım 12:52 de doğmuş ben akşam 18:10 da gördüm baygın yatmisim hep

Valla bana sormadılar kuzum düşün imza filan bile almadılar kız o kadar acil oldu ki benim üstümü temizlikçi bayanlar ebeler filan soymustu 😁1 dk ocinde doğumhaneden ameliyathaneye götürmüşler
Bana da sormadılar canm😂😂 kan hastalığım yüzünden uyuşma olmaz dediler orda bı yüreğime indi😂 sonrada tamamen bayilttilar

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

Evet canim.oyle.amma yene yadima dusdikce.kalbim sizlyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim tercih hakkım olsaydı belden uyuşturma isterdim hastaligimdan ötürü uyuşma olmaz diye tamamen bayilttilar gözlerimi açtığım an o acıyla uyandım ama belden uyuşma olduğu zaman kendinde oluyorsun bebeğini görüyorsun ağrın başlayınca hemsireler ağrı kesici veriyor kızım 12:52 de doğmuş ben akşam 18:10 da gördüm baygın yatmisim hep

Bana da sormadılar canm😂😂 kan hastalığım yüzünden uyuşma olmaz dediler orda bı yüreğime indi😂 sonrada tamamen bayilttilar
Bizim günahımız neydi😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar