Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,182 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum benim hiç bişey yapmama gerek kalmadı kızçem sağolsun😂😂57 kiloyla hamile kaldım 64 le doğum yaptım şuan 52 kiloyum 😂😂 annem genelde limon suyu yeşillik falan tüketir detox suları hazırladı kendine karın kası egzersizleri yapabilirsin evde spor yap göbeğin güzel şekillensin canım bide korse kullan istersen

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum benim hiç bişey yapmama gerek kalmadı kızçem sağolsun😂😂57 kiloyla hamile kaldım 64 le doğum yaptım şuan 52 kiloyum 😂😂 annem genelde limon suyu yeşillik falan tüketir detox suları hazırladı kendine karın kası egzersizleri yapabilirsin evde spor yap göbeğin güzel şekillensin canım bide korse kullan istersen
Korse için biraz geç kaldım sanırım bir yaşında bebeğim benim oğlumda hareketli ama işte benim biraz göbeğim var detoks suyuna neler koyuyorsunuz emziren anneler kullanabiliyor mu

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
K
Korse için biraz geç kaldım sanırım bir yaşında bebeğim benim oğlumda hareketli ama işte benim biraz göbeğim var detoks suyuna neler koyuyorsunuz emziren anneler kullanabiliyor mu
Kuzum annem bi sürahi suyun içine salatalık maydanoz taze nane ve limon koyuyor onun suyunu içiyor yağda yakıyor hem sıkıntı olacağını sanmam 🥰

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar sezeryan dan kalan ödem leri nasıl verebildiniz mi vermek için ne yapmak lazım 🥰🥰♥️ benim göbeğim hala kaldı da
Maalesef kuzum o göbek kaliyo bende 4 buçuk ay önce sezeryan oldum korseyide ne yazikki hemen kullanmadım çünkü ağrım oldu dikislerime baskı yapdi şimdi kullanıyorum ama bı faydasi olacakmış bilemiyorum şakayla karışık millet genemi hamilesin diyolar böyle dalacagim geliyo tamam diyorum var göbeğim ama abattmayin isterseniz diyorum 😂😂😊sinir oluyorum bu göbeğe ama yapacak biseyim yok egzersizlere baslicam artık evde yürüyüş vs bakalım umarım gider

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar sezeryan dan kalan ödem leri nasıl verebildiniz mi vermek için ne yapmak lazım 🥰🥰♥️ benim göbeğim hala kaldı da
Bebeğim 11 aylık oldu. Göbeğim kaldı benim de,ekstra bir çaba göstermedim ama doğum kilolarımin çoğu gitti o göbek kaldı 😊 Sezeryan Göbeği diye bir şey varmış gerçekten 🤷‍♀️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bünye ile alakalı canım metabolizman hızlı ise biraz da dkkat etmeyle gidiyor ödemler. Kısım 15 aylık hareketlenmeye başladıkça ben daha çabuk kilo verdim. Sende egzersiz yap bol su iç ve şeker ve hamur işinden uzak dur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar