Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,183 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İlk başta mi taktı n korseyi canım her halde bize kalacak bu göbekler 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hm anladım canım inşallah veririm ya

Aaa aynı şeyi bana da diyorlar hamile misin kaç aylık diye bende dedim size inat tekrar hamile kalayim 🤣🤣yoksa laf sokmadan duramıyorum

Aaa aynı şeyi bana da diyorlar hamile misin kaç aylık diye bende dedim size inat tekrar hamile kalayim 🤣🤣yoksa laf sokmadan duramıyorum

Ay aynı şeyi bana da diyorlar hamile misin diyo lar yok diyorum laf sokmadan da duramıyorum sinir ediyorlsr insanı 😁😁

58 kiloyum millet beni 75 kilo zannediyor canım korse aldım kullanıyorum ama geç kaldım sanırım bir yaşında bebeğim var korktum ilk bebeğim korse kullanamadim

Bunlar sanırım bize kalacak bir türlü gitmiyor ya spora gidicem oğlum biraz daha büyüsün de 😌😌
Hiç takamadım ben korseyi dikişlerden kaynaklı 🥺 benimde aklımda spor göbek gitmezse eğer düşünmüyor değilim yaza doğru değerlendirmek lazim🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum senin için geç değil takabilirsin sorun yoksa 😘
Aynen daha 2 aylık bile olmadık ama kendimde zaten yapılı biri değilim zayifim aslında gider diye umut ediyorum🤗

Aynen daha 2 aylık bile olmadık ama kendimde zaten yapılı biri değilim zayifim aslında gider diye umut ediyorum🤗
Tabi umutlar çöp olmazsa 🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Tabi umutlar çöp olmazsa 🤣🤣🤣
Valla kuzu bende sen gibi diyordum ama o minikte olsa göbek kalıyor gibi sanki ondan ben takıyorum bakalım ne olacak 😂😂 inslqlqh umutlar cöp olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.