Sorum var Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 219 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar neden son dönemlerde sezeryana üstünlük veriliyor? Normal doğum yapanların sayı azalıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar neden son dönemlerde sezeryana üstünlük veriliyor? Normal doğum yapanların sayı azalıyor
Bazı doktorların tamamen kolayına geldiği için bazılarında ise zorunlu olarak canım mecburi yani mesela benim doktorum normal doğumu destekliyordu ki 24 saat boyuncada onun için uğraştık ama son anda ani enfeksiyon artışı yüzünden acilen sezaryana alındım

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Bazı doktorların tamamen kolayına geldiği için bazılarında ise zorunlu olarak canım mecburi yani mesela benim doktorum normal doğumu destekliyordu ki 24 saat boyuncada onun için uğraştık ama son anda ani enfeksiyon artışı yüzünden acilen sezaryana alındım
Bende sezeryan olucam ilk defa korkuyorum ağrı falan kaç gün oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende sezeryan olucam ilk defa korkuyorum ağrı falan kaç gün oluyor
O kişiden kişiye değişiyor canım ben de uyuşukluk 2 saat sonra geçmişti yani ayaklarımı hissetmem iki saati bulmuştu hemen ayağa kalkıp yürümüştüm . Ne kadar dik yürürsen o kadar tez iyileşirsin ve ne kadar çok yürürsen canım tamamen toparlanmak senin elinde bak ben doğumdan sonra asla oturmadım oğlumun sağlık sorunu yüzünden 3 ay her gün hastanedeydik sanırım ondan yatmaya fırsatım sadece geceden geceye oluyordu aşırı hızlı toparladım dikişim bile aşırı hızlı toparladı ağrı sızı asla olmadı. Şimdi nisanda yine sezaryan olacağım 23 ay aradan sonra yine aynı şekil yatmayı asla düşünmüyorum ve olabildiğince karnını bir bez ile sar asla ayaklarını çıplak dolaşma terlesen dahi sıcak diye üstünü çıkarma ilk 3 ay çok dikkat et ki dikişlerin soğuk almasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar