Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül 1313 tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 944 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan Gül 1313
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kişiye göre değişiyor canım ilk sezaryanımda ağrım olmadı şükür 3 günlükken ev temizliği bile yapmıştım ikinciyi bilmiyorum ama kız kardeşim iki kez sezaryan oldu ikincide sadece gaz sancısı yüzünden bir kaç gün kötüydü Allah kolaylık versin inşallah ağrısız sızısız atlatırsın

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Kişiye göre değişiyor canım ilk sezaryanımda ağrım olmadı şükür 3 günlükken ev temizliği bile yapmıştım ikinciyi bilmiyorum ama kız kardeşim iki kez sezaryan oldu ikincide sadece gaz sancısı yüzünden bir kaç gün kötüydü Allah kolaylık versin inşallah ağrısız sızısız atlatırsın
Teşekkür ederim insllah. Çok korkuyorum. İlk doğum normal oldu ikinci sezeryan şuan hamileyim ilk sezeryan nasıl geçecek bilmiyordum ama şuan biliyorum. Biraz korku var

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim insllah. Çok korkuyorum. İlk doğum normal oldu ikinci sezeryan şuan hamileyim ilk sezeryan nasıl geçecek bilmiyordum ama şuan biliyorum. Biraz korku var
Korkma canım bol bol dua et sezaryan için genelde kötü konuşurlar ama normal doğum yapıp arkadaşım 40 gün yattı ben sezaryanla doğum yaptım çok rahattım yani normal veya sezaryan önemli olan kişiden kişiye değişiyor

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım bol bol dua et sezaryan için genelde kötü konuşurlar ama normal doğum yapıp arkadaşım 40 gün yattı ben sezaryanla doğum yaptım çok rahattım yani normal veya sezaryan önemli olan kişiden kişiye değişiyor
Aynen benimde normal doğum deneyimim var ,,😊. Bir an kendimi öbür dünyada. Zannettim. Okadar kötü birsy yoktu ya. Dediğin gibi etrafimdaki herkes niye sezeryan oldun. Normal yapsaydın. Hemen iyileştirdin diyor. Bu biraz sitreslendiriyor. İnsanı.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aynen benimde normal doğum deneyimim var ,,😊. Bir an kendimi öbür dünyada. Zannettim. Okadar kötü birsy yoktu ya. Dediğin gibi etrafimdaki herkes niye sezeryan oldun. Normal yapsaydın. Hemen iyileştirdin diyor. Bu biraz sitreslendiriyor. İnsanı.
Aman hiç dinleme onları ben sezaryan dan çıktıktan sonra şey demiştim doğum bu muydu ya böyleyse ben 5 10 tane doğururum demiştim 😅😅

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. İkinci sezeryanimi olucm insalalh şuan 30 haftadayim ikinci sezeryende ilkki gibi ağrısı çok olurmu
Genel anestezi ile olursan uyanmak hem zor oluyor hemde o ilk kesilme acısını derin hissediyorsunuz ama spinal sezeryan'ı dr nuz uygun görürse spinal sezeryan daha konforlu uyuşukluğunuz geçince o ilk ameliyat ağrısı hafiflemiş oluyor baya benim 3.sezeryan olacak ilki Genel anestezi ile olmuştum ilk uyandırdıklarinda o acı o kadar yüksekti ki ama sonra hemen ayaklanıp dus bile almıştım ertesi gün akşam da sahile gitmiştim 2.doğumum spinal sezaryan ile oldu çok konforlu geçti doğum bebeği ilk görme anı çok çok güzeldi anlatılmaz bir duygu sütümde hemen gelmişti ama doğumum zor geçmişti 3 saat kadar sürmüştü sonrasında ama uyusuklugum geçince dikiş yerimde ağrı yoktu fakat göğüs altında dayanılmaz bi sancı başladı meğersem kanamam olduğu için ve kan pıhtılaşması varmış farkedememişler dr lar o kanı atamadığım içindi hemen kan sulandırıcı yapıp serum verdiler rahatlamıştım sonrasında yine ayaklanıp yürüdüm dus aldım. 3.doğumum olacak spinal+epidural düşünüyorum inş Yani sizin durumunuza hangisi uygunsa onu tercih edin doğumun her iki türlüsü de zor elbette anne olmak zor ama çok güzel bir duygu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar