Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül 1313 tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 966 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan Gül 1313
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Genel anestezi ile olursan uyanmak hem zor oluyor hemde o ilk kesilme acısını derin hissediyorsunuz ama spinal sezeryan'ı dr nuz uygun görürse spinal sezeryan daha konforlu uyuşukluğunuz geçince o ilk ameliyat ağrısı hafiflemiş oluyor baya benim 3.sezeryan olacak ilki Genel anestezi ile olmuştum ilk uyandırdıklarinda o acı o kadar yüksekti ki ama sonra hemen ayaklanıp dus bile almıştım ertesi gün akşam da sahile gitmiştim 2.doğumum spinal sezaryan ile oldu çok konforlu geçti doğum bebeği ilk görme anı çok çok güzeldi anlatılmaz bir duygu sütümde hemen gelmişti ama doğumum zor geçmişti 3 saat kadar sürmüştü sonrasında ama uyusuklugum geçince dikiş yerimde ağrı yoktu fakat göğüs altında dayanılmaz bi sancı başladı meğersem kanamam olduğu için ve kan pıhtılaşması varmış farkedememişler dr lar o kanı atamadığım içindi hemen kan sulandırıcı yapıp serum verdiler rahatlamıştım sonrasında yine ayaklanıp yürüdüm dus aldım. 3.doğumum olacak spinal+epidural düşünüyorum inş Yani sizin durumunuza hangisi uygunsa onu tercih edin doğumun her iki türlüsü de zor elbette anne olmak zor ama çok güzel bir duyg

Genel anestezi ile olursan uyanmak hem zor oluyor hemde o ilk kesilme acısını derin hissediyorsunuz ama spinal sezeryan'ı dr nuz uygun görürse spinal sezeryan daha konforlu uyuşukluğunuz geçince o ilk ameliyat ağrısı hafiflemiş oluyor baya benim 3.sezeryan olacak ilki Genel anestezi ile olmuştum ilk uyandırdıklarinda o acı o kadar yüksekti ki ama sonra hemen ayaklanıp dus bile almıştım ertesi gün akşam da sahile gitmiştim 2.doğumum spinal sezaryan ile oldu çok konforlu geçti doğum bebeği ilk görme anı çok çok güzeldi anlatılmaz bir duygu sütümde hemen gelmişti ama doğumum zor geçmişti 3 saat kadar sürmüştü sonrasında ama uyusuklugum geçince dikiş yerimde ağrı yoktu fakat göğüs altında dayanılmaz bi sancı başladı meğersem kanamam olduğu için ve kan pıhtılaşması varmış farkedememişler dr lar o kanı atamadığım içindi hemen kan sulandırıcı yapıp serum verdiler rahatlamıştım sonrasında yine ayaklanıp yürüdüm dus aldım. 3.doğumum olacak spinal+epidural düşünüyorum inş Yani sizin durumunuza hangisi uygunsa onu tercih edin doğumun her iki türlüsü de zor elbette anne olmak zor ama çok güzel bir duygu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genel anestezi ile olursan uyanmak hem zor oluyor hemde o ilk kesilme acısını derin hissediyorsunuz ama spinal sezeryan'ı dr nuz uygun görürse spinal sezeryan daha konforlu uyuşukluğunuz geçince o ilk ameliyat ağrısı hafiflemiş oluyor baya benim 3.sezeryan olacak ilki Genel anestezi ile olmuştum ilk uyandırdıklarinda o acı o kadar yüksekti ki ama sonra hemen ayaklanıp dus bile almıştım ertesi gün akşam da sahile gitmiştim 2.doğumum spinal sezaryan ile oldu çok konforlu geçti doğum bebeği ilk görme anı çok çok güzeldi anlatılmaz bir duygu sütümde hemen gelmişti ama doğumum zor geçmişti 3 saat kadar sürmüştü sonrasında ama uyusuklugum geçince dikiş yerimde ağrı yoktu fakat göğüs altında dayanılmaz bi sancı başladı meğersem kanamam olduğu için ve kan pıhtılaşması varmış farkedememişler dr lar o kanı atamadığım içindi hemen kan sulandırıcı yapıp serum verdiler rahatlamıştım sonrasında yine ayaklanıp yürüdüm dus aldım. 3.doğumum olacak spinal+epidural düşünüyorum inş Yani sizin durumunuza hangisi uygunsa onu tercih edin doğumun her iki türlüsü de zor elbette anne olmak zor ama çok güzel bir duygu
Genel anestezi den korkuyorum zaten ya Bayilttiktan sonra uyanamassam diye,😅. Epidural olcak Büyük ihtimal. Ama korku var. Tabiki. Her doğum aynı olmuyor insalalh çabuk toparlanırim

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genel anestezi den korkuyorum zaten ya Bayilttiktan sonra uyanamassam diye,😅. Epidural olcak Büyük ihtimal. Ama korku var. Tabiki. Her doğum aynı olmuyor insalalh çabuk toparlanırim
Inş canım şimdiden geçmiş olsun:)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar