Sorum var Sezeryanda tüm mü yarım mı sizce ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Slv tarafından oluşturulan Sezeryanda tüm mü yarım mı sizce ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,074 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryanda tüm mü yarım mı sizce ?
Konbuyu başlatan Slv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben oglumu sezeryan yaptim ama tüm bayilmak istedim korktugum ıcin ama su an etrafimdaik insanlar yarim yap diyo acı hissetmezsjn diyo ben oglumda uyanir uyanmaz karin agrisi cok cektim yarim olunca o agri olmuyo mu birde ben korkuyorum acikcasi ya o andan siz ne dusunuyosunuz sizce hangisi iyi ?
Ben yarım oldum, odaya geçtiğim gibi bebeğimi emzirdim falan iyiydi yani, hafif ağrı olsa iğne yapıyorlar zaten

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar ben oglumu sezeryan yaptim ama tüm bayilmak istedim korktugum ıcin ama su an etrafimdaik insanlar yarim yap diyo acı hissetmezsjn diyo ben oglumda uyanir uyanmaz karin agrisi cok cektim yarim olunca o agri olmuyo mu birde ben korkuyorum acikcasi ya o andan siz ne dusunuyosunuz sizce hangisi iyi ?
Kuzum genel olarak yarım tercih ediliyor tabi. gene sen bilirsin

Ayşe'nin annesi❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende kızımda yarım oldum çok rahattı ameliyat esnasında dahi bı sıkıntı olsa konusabiliyorsun müdahale şansı oluyor ameliyattan çıktıktan sonra da çok rahattım inşallah bunda da öyle olur kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor tabi...

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa sezeryan oldum belden uyuşma yapıldı çok rahattı doğduğu anda bebeğimin sesini duymak harika bir şeydi başımın yanına onu da koydular de beni dikerken bebeğime uzun uzun bakıp kokusunu çektim karın ağrısı tabiki oldu normal diye düşünüyorum ilk dogumumu normal yapmıştım ama sezeryan daha rahat geldi bana

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bence yarım yap ben yarım oldum 2 hsfts önce bebeğimi doğarken gördüm ameliyattan çıkar çıkmaz emzirdim çok güzeldi 😍😍

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben üç kere sezeryan doğum yaptım 3 de yarım bayıldım ilk ikisi çok güzel geçmişti seni korkutmak istemem ama üçüncü çok kötü geçti doğum dan sonra sürekli bel ağrısı baş ağrısı çok çektim şimdi bile arada temizlik yapınca belim çok ağrıyor ve de sırt üstü yatamaz oldum

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Ben yarım oldum, odaya geçtiğim gibi bebeğimi emzirdim falan iyiydi yani, hafif ağrı olsa iğne yapıyorlar zaten
Ben hemen ayıkamamistim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum genel olarak yarım tercih ediliyor tabi. gene sen bilirsin
Iste sanki biraz korkuyorum yarimdan canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende kızımda yarım oldum çok rahattı ameliyat esnasında dahi bı sıkıntı olsa konusabiliyorsun müdahale şansı oluyor ameliyattan çıktıktan sonra da çok rahattım inşallah bunda da öyle olur kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor tabi...
Ins canim saglikla al insallah kucagina

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şahsen benimde sezeryan durumum var bende belden uyuşturma istiyorum ama bazı insanlar hissediyoruz falan diyorlar ikilemde kalmış durumdayım
Kuzum o tamamen açlık durumuns bağlı sanırım sezeryan olmadan önce 12 saatlik bir açlık ve nerdeyse 8 saatlik bir susuzluk çekmen lazım yafa insan bünyesi ile alakalı şahsen ben sezeryana alınacağını 1 saat önce öğrendim açtım ama yinede bir şeyler yemiştim ama hiç bir şey hissetmedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar