Sezeryandan korkan varmı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elüffff tarafından oluşturulan Sezeryandan korkan varmı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,367 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryandan korkan varmı kızlar
Konbuyu başlatan Elüffff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan arzumsun

Elüffff

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar sezeryan doğumdan korkan varmı acaba ilk doğumum da aslında sezeryan gün geçtikçe korkum artıyor 🙄🙄

Merhabalar kızlar sezeryan doğumdan korkan varmı acaba ilk doğumum da aslında sezeryan gün geçtikçe korkum artıyor 🙄🙄
Seni korkutmak gibi olmasın canım ama ben korkuyorum normal doğumun ağrısı bir hafta kadar sürer sezeryanın ise ömür boyu izi kalıcı oluyor Rabbim sağlık ve sıhhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin hepimize inşallah🤲🤲🤲🥰

Nihalserap

Kayıtlı Üye
rank
Bende 37 haftalık hamileyim sezeryan olacam bende korkuyorum ama kendimi her korkuma kaptirdigimda Nihal ilknyasayan sen değilsin milyonlarca insan var kendini Allaha emanet et ondan başka kim sahip çıkabilir sana diyerek kendimi yatıştırmaya çalışıyorum, selavat cekiyorum dua ediyorum rahatlıyorum. Bilmiyorum siz inanıyor musunuz böyle telkinlere dualara ben böyle yapıyorum yoksa korkudan dogurcam şuracıkta 🤣🤣🙈🙈🙈🤭🤭🤭🤭

arzumsun

Kayıtlı Üye
rank
benim ikinci gebeligim 30 haftaligim birincisi sezeryan oldum 2 sene aradan snra tekrar olucam ☺ korkmana gerek yok canim tabiki zorluklari var ama o kadar cok degil ben 7 8 ay hic karnimi hissetmedim snra gecfi fazla agri aci hic hissetmedim ikinci nasil olur bilmiyorum 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar