Sezeryandan korkan varmı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elüffff tarafından oluşturulan Sezeryandan korkan varmı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,761 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryandan korkan varmı kızlar
Konbuyu başlatan Elüffff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar sezeryan doğumdan korkan varmı acaba ilk doğumum da aslında sezeryan gün geçtikçe korkum artıyor 🙄🙄
İlk sezeryan yaptıysan neden korkuyosunki bende 3 sene önce sezeryan yaptım 12 saatte hiç açılma olmamıştı dayanamadım sancıdan sezeryan istedim hiç de pişman değilim bidaha ilk hamileliğim olsa yine sezeryan isterdim herkes sezeryan zor ayağa zor kalkiyosun normal olunca hemen ayaklaniyosun diyo ama hayır her insan bir olmuyo sezeryan yaptığım gün ayağa kalktım kocaman hastaneyi gezdim doktor hiç oturmuycan tek başına yürü görücem dedi tek başıma yürüdüm 21+3 haftalık hamileyim hiç korku yok sezeryan olduğu için

Son düzenleme:

Merve Aktaş

Kayıtlı Üye
rank
Ben 24 haftalik hamileyim ikinci sezeryanim olacak korkuyorum ilk sezeryan hic bisey görmedim insallah bu guzel gecer allah kimsenin emeğini bos götürmesin insallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar sezeryan doğumdan korkan varmı acaba ilk doğumum da aslında sezeryan gün geçtikçe korkum artıyor 🙄🙄
Canım sezaryen yada normal fark etmiyor o doğum korkusu geçmiyor galiba insanda, dün acile gittim doğumhaneye girince psikolojim bozuldu yemin ederim nefesim daraldı çok kötü oldum bayılacaktım neredeyse o hale geldim doğuma kadar nasıl geçer yada geçer mi bilmiyorum önceki 2 doğumum çok zor geçmişti birinde doğum o kadar gecikti ki 7 8 ebe bi dr vardı daha da yardım edin diye bağırıyorlardı bebek doğduğunda öldü sanıp saklamıştı ebeler benden ağlayınca gösterdiler çocuğu

Pervin

Kayıtlı Üye
rank
Korkutmak gibi olmasin ama belden asagi uyuşturdular ama gozlerim acikti benim kizim donmedi donsede yine normal dogum icin uygun degildi o hastane lambalari aynali ya ben kestiklerini bebegi cikartip diktiklerini hep gordum pskolojim bozuldu hala aklimda sag salim kucagina alirsin ins
Bende aynı şekilde o gün gelsin hiç istemiyorm doğum anında mide bulantılarım ve sırta yapılan o iğne Allah'ım hiç unutmuyorm 5 yıl geçti sanki yeni doğum yapmış gibi aklımda 2 ayım kaldı Allah yardim etsin herkeze

Hamza ve hafsa

Kayıtlı Üye
rank

İki prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı şekilde o gün gelsin hiç istemiyorm doğum anında mide bulantılarım ve sırta yapılan o iğne Allah'ım hiç unutmuyorm 5 yıl geçti sanki yeni doğum yapmış gibi aklımda 2 ayım kaldı Allah yardim etsin herkeze
Canım ben doktor la anlaşma yaptım kesinlikle belden uyuşmayi istemiyorum dedim eğerki tam anestezi almana engel bir sorunun yoksa isteğine bağlı olarak tam anestezi alabilirsin

Hamza ve hafsa

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Benim ilk gebeliğim sezaryan di 2.ci de öyle olcak ama ilk dogumda suni sanci çektim bunda nasıl sezaryan geçecek bilmyrm sancim olacakmı bayıltacaklarmi komple bilmyrum .. 2.ci sezaryan dogum olan varmi

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki defa normal dogum yapdim artik normal dogundan korkuyorum 3cunu sezeryanla istiyorum😮 bence nomal dogum cok korkulu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar